MUDr. Jana Přerostová

Uložit

Praktický lékař Více

11 názor

Uložit


Adresa

Ordinace praktického lékaře
Lidická 1407, Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Milá Jano, i když jsme příbuzné, nemám na Tebe kontakt,ale přesto Ti přeji vše nejlepší k Tvým dnešním narozeninám, hodně zdraví a štěstí, pohodu, klid a mír na duši i v srdci. Jarmila Šenková

Vážená paní doktorko!Velice si s manželem vážíme toho,že jste nám řadu let poskytovala tu nejlepší zdravotní péči coby praktická lékařka na velmi profesionální úrovni.Nikdy nechybělo Vaše laskavé slovo,i to léčí.Jste člověk se srdíčkem na správném místě.V době, kdy jsem onemocněla poměrně vážnou nemocí v dosti mladém věku a značně mě to "rozhodilo",jste mě dokázala velmi povzbudit a podpořit.Nikdy nezapomenu na Vaše slova:"S každou nemocí se člověk musí naučit žít,přijměte to s pokorou." A tak jsem se naučila a přijala. Za to Vám velice děkuji! S hlubokou úctou k Vám za všechny spokojené pacienty Vaše dlouholetá pacientka s manželem.

Velmi kvalitni lekarka i člověk.Děkujeme za veškerou péči.


M
Ověřený profil

Paní doktorka sice dobrá,ale pomalá.Když potřebuji třeba doporučení na ušní,musím čekat v čekárně několik hodin.Podotýkám,že mezi chřipkama a angínama.Tak se jen klepu,abych si nějakou neodnesla.Dlouhé čekání je důvod,proč jsem se zaregistrovala u jiného lékaře.Tam jsem nadmíru spokojená.


Š
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu precizní a nebrání se ani novinkám. V jejím věku pracuje s počítačem jako málokterý čtyřicátník. Jediný nedostatek je to čekání, které je někdy opravdu až tříhodinové, ale pokud má každeho pacienta řádně vyšetřit, pak musí ostatní počkat.


M

Neznám lepšího praktika, než je paní doktorka Přerostová. Kdykoliv přijdete s nějakým problémem, tak nenechá nic náhodě a raději Vás pošle na další vyšetření, než aby něco zanedbala. A čekání? To je asi největší problém, ale ať každý začne u sebe. Kdybysme nechodili k doktorovi s každým h..., tak není narvaná čekárna a nesedíme tam 3 hodiny. A svačiny? Tak si zkuste pracovat bez přestávky 5 nebo 6 hodin. To jsem na Vás moc zvědavá. Takže z mé strany se kritiky nedočkáte, ba naopak. Maximální spokojenost


D

Je pravda,že čekání v čekárně je delší.Ale pokud máte akutní problém,sestřička,vás nenechá čekat.Přístup lékařky je velice hezký a nic nenechá náhodě,Vždy byla léčba stoprocentní, s lidským přístupem.Léčí se u paní doktorky celá rodina,moc děkujeme.


paní doktorka nneí špatná jen ten její přístup.čekáte v čekárne i 3 hodiny než se n avás dostane řada a toje někdy pro maminky dlouho.proto tam raději moc nejdu.ale musí se říct že když jsem měla nagínu opravdu hodně velkou nenechala mě doma týden ale nenechala nic náhodě a marodila jsem přes měsíc a od tý doby jsem angínu neměla.zato děkuju..


M

nemám slov, proste nejlepšííííí.......
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


E

Paní doktorka u složitějších případů není "líná" vypsat doporučenky a nechává ověřit svou diagnózu u specialistů, což velmi oceňuji. Možná to má být klasický postup, ale ne všichni doktoři jsou takoví. Člověk pak chvíli běhá po specialistech, ale je pořádně proklepnut od shora dolů (v rámci její diagnózy) a to je jednoznačně plus. Kontrolní odběry krve samozřejmostí - další plus.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti