Odborný lékař ušní, nosní, krční
Bezručova 2, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

byli jsme u MUDr. Pokorové s tříletým dítětem....celkem vše OK co se týká odbornosti, přístup ale opravdu celkem chladný a celá ordinace na mne působila jak mučírna - dodnes synek pláče, že už nikdy nechce na to černé křeslo....jelikož byl poprvé nemocný a hned mu píchali obě uši, tak byl pokaždé totálně vystreslý, že tam s ním jdu znovu na kontrolu....ale co mne naštvalo bylo to, že při návštěvě, když nechtěl spolupracovat, bylo mu řečeno jako výhrůžka, že půjde do nemocnice...a to šlo jen o hloupou kontrolu, zda po píchnutí oušek dobře slyší (odposlech a opakování cca 5-6 slovíček - jen prostě nechtěl opakovat) ach jo :-(....takže bohužel, pokud bychom museli na ušní odd. tak tady určitě ne......

Opravdu nechápu její chování, člověk má pocit, že ji svou přítomností obtěžuje. Pacienti jsou tu jen pro to, aby ji dodali pocitu nepostradatelnosti. Řeší všechno možné jen ne vás. Před první návštěvou jsem byla v nemocnici a ti mě k ní poslali s tím, že bydlištěm spadám k ní. no a pak, že si můžeme doktory vybírat.

Doktorka Pokorová se bohužel k lidem nechová jako k lidem. Zážitek se svou roční dcerou v její velice zastaralé,do stroje ťukající ordinace, byl celkem strašný. Kdo jí zná a je celkem normální a očekává ve 21. století trochu slušnosti a péče ve zdravotnictví, se mnou bude souhlasit a nebude mě mít za citlivku...pokud můžete, zajděte si raději do nemocnice nebo k někomu jinému a téhle ordinaci se vyhněte velikým obloukem. Když Vám má někdo “šťourat” v uších, nose nebo krku, proč by to nemohl být někdo příjemnější?

Od pohledu nepříjemní sestra,protivná d.r. . sestru zajímá jenom 30 ,- korun . doktorka si poslechne problém,pak usadí na křeslo a pustí se obě se sestrou do pacienta jak saně.Kdybych nemusel,nikdy sem už nejdu,sice nechcou žádanku,ale todle fakt už do 21.století nepatří. děkuji, nechci

tak k téhle paní dr. mě opravdu už nikdy nikdo nedostane!! Nepříjemná jak dr. tak i sestra, obě naštvané, otrávané. Jestli mají syndrom vyhoření, tak bych doporučovala léčbu! Přístup byl opravdu otřesný, bez jakékoliv empatie, bez vysvětlení dítěti co ho čeká. Paní dr. by dítě nejraději strčila do svěrací kazajky a poté drasticky vyšetřila. Možná se takhle vyšetřovalo před 100 lety, ale dnes už by rozhodně s takovýmto přístupen uspět neměla. No ještě že si můžeme vybírat kvalitního doktora. Škoda jen, že jsme musely mít tak nepříjemný zážitek!!!

Skvělá paní doktorka.Odborník.Vždy mi pomohla a vyléčila.Moc si jí vážím.Rovněž sestřička je velmi milá a ochotná.Doporučuji.

Nelidský přístup lékařky i sestry, kterou zajímá jen 30Kč a to hned při vstupu do ordinace. Byla jsem u této lékařky celkem dvakrát, jednou s dcerkou píchat ucho (nikdy víc) a podruhé sama se zánětem mandlí. Doktorka byla naprosto netaktní a do nemocného krku se dívala s odporem v očích a odtažitě s nemístnou poznámkou "No Vy ty mandle máte teda zahnisané" nás jako pacienty nadobro ztratila. Zapomněla, že do ordinace chodí nemocní, kdybych měla mandle zdravé, jistě bych se neobtěžovala tam chodit. Naštěstí jsme si našly v Novém Jičíně vynikajícího ORL lékaře a tak nemusím řešit nepříjemné návštěvy. Tuto lékařku nedoporučuji.

Dodatek k mému příspěvku z 13.2.2012 - Protože se můj druhý příspěvek už neobjevil, posílám jej ještě jednou. Během necelých dvou týdnů po zásahu paní doktorky se mi krvácení z nosu vrátilo ještě 2x. A to v tak neuvěřitelné síle, že jsem se v krvi doslova topila. Po druhém krvácení jsem tedy okamžitě navštívila ambulanci ORL v novojičínské nemocnici, kde se mi dostalo odborného a šetrného ošetření. Obdivuji ošetřujícího lékaře, že v té záplavě krve, která se mi znovu okamžitě spustila dokázal odvést svou práci na jedničku. Když se mě ptal kdo mi ten nos tak "zryl" a já odpověděla, jen obrátili se sestrou oči v sloup. Varoval mě, že sliznice je tak poškozena, že je možné, že budu muset přijít ještě jednou, ale naštěstí to nebylo nutné, protože od té doby už z nosu nekrvácím. Jsem vděčná za tento web, protože příště když budu muset navštívit nového lékaře, se zde budu moci seznámit se zkušenostmi ostatních pacientů a vyvarovat se podobných zážitků.

Nedoporučuji , a příště odmítám ošetření od této paní Doktorky , přístup strašný a paní sestřička to samé nechápu že stímhle chováním má ještě nějaké pacienty !!

MUDr. si pamatuji z mého dětství. Jen ona a nikdo jiný mi zapříčil tak neuvěřitelný strach z toho medicínského oboru. Nelidská, zlá, a její přístup k dětem se nedá popsat slovy. Pryč od ní!!!!!!! hlavně s dětmi, nebo ji budou mít v hlavě ještě ve 30 letech...