Dobrovského 665, Tábor
Oční ambulance (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
Dobrovského 665/5, Tábor
Ordinace (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

2.5

Paní doktorka mi bohužel špatně napsala recept - zaměnila znaménko +/-! V optice mi takto brýle udělali. Když jsem zjistila, že na ně vůbec nevidím, recept mi sice opravila, ale skla už jsem si musela zaplatit sama - a nebylo to málo, mám kombinovanou vadu, i když jsem měla nárok na úhradu od pojišťovny. Omluvy jsem se možná dočkala, kompenzace nikoliv.

je velmi milá, k pacientům se chová velmi dobře. Chodím k ní na kontroly a objednávám si kontaktní čočky, když se stane, že čočky nejsou na skladu, tak mi dá jako náhradu tředa deset jedno-denních čoček zdarma. A moje objednávka je normálně vyřízená do dvou dnů. Což je sympatické.

i po roce pravidelné kontroly mám problémy s dvojím viděním, pravidelné kapání problémy zraku neodstranilo

Já jsem s pani doktorkou spokojená velice přijemná,ochotná a vždy mi dobře poradila i mé mamince

Nepoznala šedý zákal.

2.5