MUDr. Jana Matlasová

Český Krumlov 1 adresa

Český Krumlov
Plešivecká 130, Český Krumlov

Umístění: Český Krumlov Jiný

Velmi milá a ochotná paní i když zrovna můj chrup není nic moc popravila pomohla od bolesti vřele doporučuji

Po vlastní zkušenosti v Praze musím říct, že paní doktorka je ve všech směrech minimálně stejná spíš lepší. Ať jde o vstřícnost, rychlost nebo pohodlí...

Umístění: jiné místo prevence zubního kazu

Ze zubařů mám strach, ale paní doktorka mě velmi překvapila, milá, vtipná, příjemná a velice pečlivá, rozhodně doporučuji!!

Umístění: jiné místo

Do Kunzaku jsem se vratila po cca 10 letech zivota a navstev zubaru v Praze. Pani doktorka je prijemna a to,ze zakroky dlouho trvaji pricitam tomu,ze chce opravdu peclive a perfektne vyresit problem-s kratsi navstevou jsem se nesetkala ani nikde jinde. Nikdy jsem se nevracela s zadnou reklamaci,nikdy me zuby po odchodu nebolely-ba naopak jsem o spravce po odezneni ucinku injekce ani nevedela.
A co se tyka drahych oprav-v dnesni dobe je standardem,ze jiste veci si pacient hradi sam. Pan Tylecek byl perfektni pan doktor a mel vsechno v cuku letu spravene a na pojistovnu,ale doba se zmenila a zubarska pece je trosku dal nez pred 20ti lety. Ja si rada zaplatim za neco,co mi usetri stres z navstevy a nebudu se pani doktorce na kresle zmitat bolesti a strachem. A mimochodem-tataz pece je v Praze 2x drazsi. A ne vzdy je ve stejne kvalite. Takze za me jednoznacne palec nahoru-protoze jsem se zbavila strachu ze zubare.

Po hodinovém čekání v čekárně jsem přišel konečně na řadu. Jednu plombu mi paní doktorka tvořila přes hodinu a když už mě bolela pusa, tak zjistila, že ji musí předělat. Nejspíš svoji práci nezvládá. Nedoporučuji !!!

zubarka ktera by nejradsi delala jen drahe prace a opravy .vse odklada na pozdejsi dobu . a objednavat se s bolestivym pripadem . to snad v dnesni dobe je krok zpatky

W

Sice zdlouhavá, ale perfektní práce paní doktorky. Jsem vždy spokojen, jen sestřičky kdyby se tam tak nestřídaly. Jinak vše OK.

Šikovná, pečlivá, milá, jemná, příjemná a velmi pohledná :-)

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojena, pracuje velice pečlivě.

Nejlepší zubařka, co jsem kdy měla. Je pečlivá a navíc má skvělý přístup k pacientům. Super!