Jana Malásková, praktický lékař Cheb

MUDr. Jana Malásková

Praktický lékař Více

Goethova 9, Cheb
Všeobecné lékařství

Skvělá lékařka i člověk s vysokými odbornými znalostmi a přesto lidským přístupem, dokáže vyslechnout nejen ty fyzické potíže.

Nejen jako lékařka, ale hlavně jako člověk má neocenitelné kvality. Profesionální a zároveň lidský přístup, obrovskou ochotu pomoci v nouzi, v krizové situaci a úžasný přístup k pacientům. Je velmi ochotná, vstřícná, svědomitá, trpělivá a hlavně empatická. Dokáže ve vypjatých životních situacích pohladit slovem a podat pomocnou ruku. Je to citlivá a naslouchající lékařka, která je odborně na vysoké úrovni. Hlavně je to člověk, kterému můžete říct i tu nejtajnější bolest a to nejen fyzickou. Na rozdíl od jiných lékařů je to sluníčko se srdcem na dlani, trpělivá i k neposlušným pacientům, ochotná jít i za hranice běžné praxe. Děkuji

Souhlasím s pisatelem "guest"tak dloho jsem žádal/a o vyšetření, až jsem dostal/a infarkt.Bývala lepší,poslední dobou na to kašle.Není důsledná, a zapomíná.

Všem D O P O R U Č U J I

W

Jsem velice spokojená, jen bych paní doktorku viděla radši jen tak, a ne jak poslední dobou, kdy ji potřebuji čím dál častěji.

Paní doktorka je jednou z velmi mála lékařů, kteří nejednají s pacientem, jako s kusem masa. Vždy se snaží maximálně pomoci a má s pacientem soucit. Odborně je na vysoké úrovni. Velmi si její práce a citlivého přístupu vážím.

Velmi dobrý diagnostik,pečlivá,zodpovědná a schopná lékařka.

Myslím,že je skvělou diagnostičkou a odbornicí vůbec,s citlivým jak profesionálním,tak i lidským přístupem.

S pani doktorkou jsem velice spokojen