Sam. ordinace PL - gynekologa
Štefánikova 535, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Všimla si u mě změn na děložním čípku a roky dopředu věděla, že se mi tam objeví rakovina, tudíž jsem mohla docházet do cytologické poradny a pod dohledem vyčkávat, dokud to nebude operovatelné. Jde ihned k věci a činí jako profesionál, řečičky okolo a vykecávání se od ni nečekejte, empatie ji ovšem nechybí.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Paní doktorka je velice mila a dokáže pomoci s problémem. A když tam náhodou není ona, tak tam je její syn, který je také v pohode. Nemůžu si na nic stěžovat.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Mně paní doktorka také vyhovuje, divím se tolika rozporuplným komentářům. Je vtipná, jedná narovinu, ale proto tam chodím, jako jediná mi nabídla upravit hormony, aby se mi zmírnila migréna, při rizikovém těhotenství mi volala i domů,při problémech dcery mi radila po telefonu. Původní sestřička byla velmi nepříjemná, to mi vadilo, ale už tam naštěstí není...

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K paní doktorce chodím okolo tří let a jsem s ní velice spokojená. Ať je vše v pořádku nebo se vyskytne nějaký problém, je vždy moc milá a ochotná. I banální problém řešila s maximální péčí takže nemůžu nic vytknout. Předchozí sestřička byla skutečně trochu chladnější, ale ta nová je milá a hodná. U předchozí gynekoložky jsem měla hrůzu z každé kontroly, s paní doktorkou Leškovou se všechno změnilo.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

Horší “doktorka” snad ani není. Absolutně neochotná a nepříjemná. Každé vyšetření od ni velice bolelo a následně jsem dost krvácela. Když jsem chtěla napsat jinou antikoncepci odbyla mě slovy že jiná není (vážně si mysli že ji tohle v dnešní době uvěřím?!). Neprofesionální chování a tuto “lékařku” nikde nedoporučím. Jsem velice ráda za svého nového gynekologa, který mi ukázal že z vyšetření nemusím mít nervy pomalu měsíc dopředu.

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa

K pani doktorce chodím 4 roky, čím jsem starší, tím víc si uvedomuji, že tohlw od lékaře neočekávám, prijdu s nejakym problemem a pani doktorka rekne, ze pristi ms určitě zmizi. Jedna se o cysty, polyp a výtok. Na mé stale stězování bolesti vaječníku a bolestech pri ms nebere ohledy. Jsem velice naspokojena a shanim jinou pani doktorku. O chování sestry ani nemluvim. Jinak je pani doktorka mila, ale neumi nic vysvetlit a nic neresi, podle me.

Nestačím se divit jaké tu jsou komentáře. Chodím k paní doktorce už asi 25let, prošla se mnou dvě těhotenství, celou dobu je velice profesionální, pečlivá a příjemná. Je pravda, že to není ten typ lékařky co šišlá na přecitlivělé pacientky, ale to k ní patří. Je také pravda, že když se jí něco nelíbí, řekne Vám to na rovinu. Jsem sní spokojená jak po odborné tak lidské stránce.

Mno je pravda,že co člověk to názor, ale bohužel nikdo není dokonalý i lekaři jsou jenom lidi, chodím k paní doktroce od svých 14ti let ( je mi 30), díky ní mám zdravé dítě, měla jsem rizikové těhotenství a včas odhalila,že není něco v pořádku. Paní setřička by mohla být milejší, ale viděla jsem ji párkrát se usmívat, takže to není taková můra jak tu někdo píše.

Docela se divím, že k této paní doktorce vůbec ještě někdo chodí. Sestřička katastrofální, nekomunikuje, vůbec se neusměje, taková "můra". Chápu, že člověk nemůže být pořád pozitivně naladěn, ale ona je taková pokaždé když tam člověk přijde... Paní doktorka mě také docela zklamala. Dokud jsem nic neřešila a neměla žádný problém, vše o.k. Nyní řeším gynekologický problém, paní doktorka mi nic pořádně nevysvětlí, pořád jen kouká do PC nebo z okna a čeká kdy už vypadnu a přestanu ji obtěžovat svými dotazi. Hrůza děs !!! Zvažuji odchod k jinému gynekologovi.

Paní doktorka u mě odhalila díky svým mnohaletým zkušenostem velmi vzácnou diagnozu a to hned v jejím úplném počátku. A to jsem ve stejný den byla u jiného lékaře, který na utz neshledal žádnou zvláštnost. Proto za mě jen to nejlepší hodnocení a to nejen kvůli tomuto případu - u lékařky jsem již deset let a chodí k ní celá má rodina (sestra, matka, dříve i babička). Vždy jsem byla spokojená i v případě řešení problémů, kterých máme v našem gynekologickém profilu rodiny pestrou řádku.