MUDr. Jana Křivánková

Uložit

Pediatr Více

27 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Palackého 1334, Třešť

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi pracovitá, empatická, vnímavá, schopná, zkušená a přitom pokorná žena. Má pochopení a než vysloví diagnózu, vyslechne vás a do hloubky o problému přemýšlí. Paní doktorka Křivánková je poklad mezi dětskými lékaři.

K

Paní doktorka má velmi milý a laskavý přístup, nejen k dětským pacientům, ale i rodičům. Je pravda, že čekačí doba je delší, ale není divu s ohledem na její velmi laskavou povahu, která by chtěla pomoci všem. Také má jistě velmi pacientů a každý by chtěl radu a ti i telefonickou ... mě to nevadí na dobrého a kvalitního lékaře si klidně počkám - ti jsou totiž k nezaplacení !!! Zatím docházím jen s neteří, ale jakmile budu mít vlastní tak půjdu jediě sem :)

M

Mám tři dcery a paní doktorce 100% důvěřuji,vždy si najde čas a vysvětlí,poradí,pomůže..Jedna z nejlepších lékařek co znám.Když jsem potřebovala poradit homeopatika pro sebe,nebyl problém..


Paní doktorku mi doporučila známá, když jsem hledala homeopata pro moji dceru. Přes počáteční lehkou nedůvěru k této léčbě - po zkušenostech i s jinými lékaři, musím říct, že jsem z výsledků naprosto nadšená. A paní doktorka? Neuvěřitelně lidská, empatická, hodná, pečlivá...Na své pacienty si umí udělat čas a to i v době svého volna. Nepoznala jsem lepšího lékaře a paní doktorce patří náš velký dík za to, jak nám pomáhá.


Rád bych se k ní zase vrátil. Měl jsem několik praktických lékařů, ale ona byla nejlepší. Narozdíl od jiných se nepatala: "Tak co si myslíš, že ti je a co na to chceš", ale sama si udělala svůj názor a hlavně pomohla.


velmi dobrá lékařka


V

I když už jsem dospělý a k doktorce nechodím ( i když bych velmi rád ) musím říct, že doposud jsem lepšího doktora nepoznal. Jsem moc rád, že jsem k ní mohl chodit, vždy byla moc příjemná a hodná. Vše dobře vysvětlila a když bylo potřeba, tak přijela i domů, což je pro většinu doktorů strašný problém a radši vám řeknou ,,zavolejte si záchranku, od toho tam přeci jsou, já už dneska nedělám a nikam nepůjdu" . Na doktorce je vidět, že chce pomáhat lidem a také jí zajímá, jak se pacient uzdravil, nebo neměl jiné problémy, než jiní doktoři, kteří si jen odškrtnou další body a berou práci jako rutinu. je vážně skvělá a moc jí za to děkuji i po tolika letech.


E
Ověřený profil

Jsem ráda, že mají moje děti štěstí k paní doktorce chodit. Je vždy usměvavá a poradí se zdravotním problém i mimo ordinaci. Synovi pomohla v dětství s atopickým ekzémem a nyní bojujeme pomocí homeopatik s epilepsií. Díky homeopatikům přestal mít zdravotní problémy i manžel. Homeopatika jsou vždy běh na dlouhou trať a jsem ráda, že paní doktorka má vždy tolik trpělivosti najít ta správná, která pomůžou.


R

Paní doktorku si pamatuju z dětství, byla jsem s ní vždy spokojená a do dnes na ní nemůžu dopustit.Jen se už moc těším až otevře svou ordinaci i pro dospělé.


H

jako dite jsem ji mela moc rada, byla vzdy velmi mila a starostliva. Svou ohleduplnosti a svym usmevem bere detem strach a dava jim pocit duvery. Kde zazni jeji jmeno, zni jenom chvala. Je to videt i na hodnocenich. Z vlastni zkusenosti Doporucuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti