Umístění: Pediatrie

Pani doktorka na spravnem miste. Byla jsem s ni moc spokojena. Az jednou budu mit deti tak budu chtit aby se o ne starala prave p.dr. Koranova.

Milá paní doktorko,
chodila jsem k Vám 19 let. Teď už k Vám sice několik let nechodím, ale moc mě mrzí, že jste musela z ordinace odejít.
Byla jste mojí nejoblíbenější doktorkou a kdybych jen mohla, zůstala bych u Vás pořád.
Slyšela jsem, že Vás lidé "vyštípali". Jestli je to pravda - pak lidská zloba nezná mezí. Já osobně jsem nikdy neměla žádný důvod si na Vás stěžovat. Byla jste skvělá.
Anna Winkelhoferová

Velmi kvalitní a hodná paní doktorka, syn byl u ní přihlášen dvacet let a nyní se smutkem konstatoval, že si bohužel bude muset vybrat už praktického lékaře pro dospělé. Paní doktorka vždy pečlivě vyšetřovala, s dítětem komunikovala, rodiči vysvětlila. Já ji jen doporučuji.

Tuhle lékařku velice mooc DOPORUČUJI, byla jsem u ní jak já, tak je u ní i můj syn.. jsem s ní velice moc spokojená. vždy velice moc dobře poradí a pomůže...

Velmi dobrá lékařka, docházím k ní s každým vážnějším onemocněním a když to spolu prodiskutujeme nakonec dojdeme k uplně nejlepšímu řešenía já jsem hned brzo zdravá jako rybička:)

Za 15 let, co k ní chodím s dětmi se paní doktorka hodně zlepšila. Líbí se mi, že se zajímá o pacienty i mimo ordinaci. Myslím si, že na její dobré práci se hodně podepsala spolupráce se sestřičkou Slepičkovou, která je nyní v důchodu. Nyní už má paní doktorka zkušenosti a nemám co bych jí vytkla...

Výborná lékařka s vynikajícím přístupem k dětem, máme devatenáctiletou zkušenost,vzpomínm na bezproblematické návštěvy doma, skvělá diagnostička.

Milá paní či pane OBR, lepší dětskou lékařku, která se stará o děti tak jako Mudr. Kořánová, jsme v Jižních čechách nenašli. Je všímavá, sleduje i reakce, snaží se s dítětem komunikovat. Vždy velmi dobře stanoví diagnózu. Vřele doporučuji.

Milá paní doktorka, která mě zná už od plenek. Vždy jsem se po jejích radách dala do richtiku. Jen dvě výtky mám. První je děsně dlouhé čekání a druhá předražené "vyšetření" na řidičák.

Chyby v diagnozách, časté dávání ATB bez předchozích výtěrů nebo krevních testů. Nemá ráda děti, přistupuje k nim štítivě, s odstupem. Často se chová nevhodně a neochotně.