Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie
Smrková 23A, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie Jiný

Výborná paní doktorka, zkušenost asi 3 roky… Vždy se snaží vyslechnout a přizpůsobit léčbu, má velmi lidský přístup a věnuje vám dostatek času, aby pochopila situaci a vy se mohli na cokoliv doptat. V čekárně si občas počkáte, ale není to nic hrozného, většinou jdete na čas, ale zároveň to prostě záleží na člověku objednaném před vámi… Za sebe velmi doporučuji :)

Umístění: Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie Jiný

Nemohu prilis hodnotit, jaka pani doktorka je, protoze si mne zvala na kontrolu jednou za tri mesice, ktera vzdy trvala kolem deseti minut. Po roce jsem z tohoto duvodu musel prejit k jinemu lekari.

Umístění: Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie Jiný

Paní doktorka je absolutní špička ve svém oboru. Vždy mi vyšla vstříc, je neuvěřitelně ochotná. Je vidět, že má svou práci ráda a vykonává ji svědomitě. Co se týče léčby - naprosto spolehlivá a pečlivá lékařka. Mohu jen doporučit!

Umístění: Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie Jiný

Úžasná paní doktorka, lidská a vstřícná. Nikdy s ní nebyl žádný problém. Telefony sestra zvedá, na sestru si názor udělat nedokáži, prostě plní svou práci, nic extra.

Umístění: Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie

Paní doktorka se vždy snažila být vstřícná a vyhovět všem stranám, pacientovi i rodičům. Doposud snad nejlepší psychiatr v Plzni, u kterého jsem kdy byl.

Umístění: Psychiatrická a psychoterapeutická léčba a rodinná terapie

Paní doktorka je velmi vstřícná. Nemám u ní pocit, jako bych se bavila s někým nadřazeným, nýbrž s kamarádkou. Profesionální přístup, záleží jí na pacientech a v každém případě vás bere vážně. Doporučuji, navštěvujeme již 14 let.