Praktický lékař pro dospělé
č.d. 310, Dolany

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Děkuji paní doktorce za její ochotu i odbornost .
Vy a vaše ordinace nám budou scházet.
Přeji Vám hodně sil do dalšího života.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Zastaralá ordinace, nepříjemná sestra, u které má člověk neustále pocit, že ji otravuje. Naopak i před čekárnou plnou pacientů se sestra ptá s čím člověk jde.
Na pouhé objednání na preventivní prohlídku se čeká více než 2 měsíce (přestože je pacient ochotný se časově přizpůsobit). Nedoporučuji!

Paní doktorku často nenavštěvuji, ale když už, tak v čekárně čekám min. hodinu. Když se dostanu na řadu, je se mnou paní doktorka "hotová" za 5 min. Chybí mi důslednost.

Paní doktorku mohu všem jen doporučit! je odborník na svém místě, profesionální přístup, již několikrát mi účelně pomohla a to chodím k lékaři, až když si opravdu nevím rady. Jsem sama zdravotník. Za její péčí si dojedu i z města, kam jsem se přestěhovala. Paní Doktorko velké díky!!! E.G.

Často nepošle pacienta na odborné vyšetření, léčí ho sama a ne vždy úspěšně.
Až jsem opakovaně sám vyhledal odbornou pomoc specialisty, prokázaly se vážné zdravotní problémy, které už měly být podchyceny a mohly být odborně léčeny. Takto se nemoc zbytečně zkomplikovala a zhoršila. Mohl jsem se léčit včas. Také napsání receptu, pokud docházejí léky je někdy velmi zdlouhavé, dlouho se čeká. U některých jiných lékařů lze vyřídit recept u sestřičky během chvilky, bez zbytečného čekání. Pokud mohu, raději vyhledám přímo specialistu a chodím k ní co nejméně.

Doporučuji, velice pečlivá a zkušená lékařka.

velmi pečlivý lékař, vždy dobře poradí, doporučí vhodné vyšetření. Maderová

Velmi dobra a pecliva lekarka

nejlepší lékař, sice dlouhá čekací doba, ale PERFEKTNÍ