Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 36, Vyškov
Oční centrum Kalinka s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Chtěla bych opravit moje hodnocení z 27.2.2012, nevšimla jsem si toho, že jsem to špatně označila jako "neutrální", prosím o změnu na "velmi dobrý". Dnes jsem totiž byla na kontrole a napadlo mně, že se mrknu na hodnocení a hned jsem si všimla, že to mám špatně. Prosím o změnu, protože paní doktorka Hrouzková, je opravdu "velmi dobrá", děkuji.


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je bezva. Jasně, stručně, srozumitelně, já jsem spokojená. (Byla jsem u ní zrovna dnes). A to objednání, že se dlouho čeká, to jsem nezažila. Dnes jsem byla objednaná na 12.00 hod. a volali mě ve 12.10 hod. Paráda. Chodím na oddělení (nebudu jmenovat), když jsem objednaná např. na 9.00 hod., tak se mně zvedají vlasy na hlavě. Jsem ráda, když stihnu bus ve 12.00 hod.


Ověřeny pacient

Hana Hrubá 10/10


P

Po dlouhém hledání jsem dal na doporučení a zvolil si právě tuto lékařku. Evidentně ji práce stále baví, byl jsem maximálně spokojen s profesionálním přístupem, ochotou vše vysvětlit a nabídnout různé alternativy k řešení mé oční vady. Rozhodně doporučuji.


S

Příjemná, pečlivá, problém vysvětlí, poučí, ordinace velmi dobře vybavená, ordinační hodiny i odpoledne, delší objednací doby, je vidět, že má hodně pacientů.


Velice dobrá, ochotná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti