MUDr. Jana Hrbková

Jablonec nad Jizerou 1 adresa

Praktický zubní lékař
(zdravotní středisko) č.d. 321, Jablonec nad Jizerou

Umístění: Praktický zubní lékař

Smekám klobouk před páni zubařkou a je jí přístupu k práci jsem její dlouhodobí pacient vždy jsem byl ošetřen spokojenost

Právě jsem byla nucena vyhledat akutní stomatologické ošetření, nejblíže mému dovolenkovému pobytu. Bohužel bydlím 160 Km daleko a má dovolená právě začala. Překvapila mě velmi milá a empatická paní doktorka. Svým lidským i profesionálním přístupem naprosto zatratila všechny mé obavy a i přes velmi bolestivý a komplikovaný zákrok jsem cítila, že jsem v dobrých rukách. Na její výborné stomatologické ošetření budu určitě v dobrém vzpomínat, neboť po velmi dlouhé době a nepříjemných zkušenostech s naším zdravotnictvím, jsem se setkala s "andělem v bílém plášti". Jsem velmi spokojená, paní doktorka Hrbková i její sestřička jsou profesionálky na svém místě. Takovouto paní doktorku vám místním mohu jen závidět.

Paní zubařka velmi ráda a hodně vrtá. Komplet mi zničila zuby. Na pravidelných a povinných prohlídkách na ZŠ si vždy našla 1 nebo 2 kazy a ty potom důkladně odvrtala. Změnou lékaře ustaly i problémy se zubním kazem. Jen lituji že jsem k ní chodil tak dlouho.

Vyborna pani zubarka, chodim k ni jiz cela leta a nikdy jsem s nicim nemel problem. Vrele doporucuji. A kelimek jsem mel vzdy novy!!! Doporucuji rodince s oparama zamyslet se, zda je nema z neceho jineho ;o))a nebo si noste vlastni kelimky ;o)

velice příjemná ale při vrtání zubů často necítí bolest pacientů.

Jsem velmi spokojený s paní zubařkou, šikovná, pečlivá a velmi milá paní.

velice příjemná paní zubařka, můžu jenom doporučit!!

velice příjemná paní zubařka, můžu jenom doporučit!!