Praktický lékař pro dospělé
č.d. 520, Březolupy

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

MOderni ordinace se vstricnou pani doktorkou. Ordinace je v prijemnem prostředí parku s moznosti parkovani.
Jsem spokojeny, protože mam pocit, ze si pani doktorka vyhradi dostatek casu, aby si vyslechla moje problémy. Cokoliv, co dosud lecila, bylo uspesne. Pani doktorka je mobilni, zajede k pacientum dokonce i do domu a v pripade potřeby odesle k odbornemu vysetreni do nemocnice.
MOc rad ji doporucuji. 5 hvezdicek, Vas pacient L.

Absolutne nejvetsi odbornik ve svem oboru, se kterym jsem se osobne setkala! Jiz leta jsem u pani doktorky, ktera vynika nejenom nadmirou znalosti (mam dokonce ten dojem i zkusenosti, ze jsou nad ramec praktickeho lekare), ale i obrovskou lidskou empatii. Pani doktorka je vzdy aktualne informovana o akutnich nemocech (napriklad k me alergii), stale se vzdelava. Vzdycky si mne dukladne vyslechne a veskera doporuceni jsou kompetentni, uplatnitelna v praxi (napr. v posledni dobe jsem musela dusledne zmenit zivotospravu) a vedouci k jednoznacnemu zlepseni meho zdravi. Je to poklad, mit pani doktorku, ktera opravdu "umi lecit".

Vynikající lékařka. Vstřícná, empatická, poradí , vyslechne, vysvětlí a poskytne i psychickou podporu.Má přehled o různých léčebných metodách i nových vědeckých výzkumech a v potřebných případech pošle k odborníkovi.Má velice lidský a příjemný přístup a doporučuji ji každému.Zůstala jsem u ní, i když jsem se přestěhovala kousek dál a jsem moc ráda, že mám paní doktorku na kterou se můžu spolehnout a které můžu věřit.

Paní doktorka je velmi příjemná, přívětivá, vždy pomůže, vstřícná. Vřele doporučuji.

Super

Výborná doktorka lepší jsem nepoznal.Odborné i etické znalosti na vysoké ůrovni,všem doporučuji

Lékařka se velmi dobře orientuje i ve vzácnějších chorobách.
Jinak velmi moderně vybavená ordinace co se týká přístrojů (nad rámec vybavení očekávaný v běžné ordinaci praktickho lékaře).
Lékařka i zdravotní sestra velmi ochotné.

S paní doktorkou jsem zatím velmy spokojený,takoví by měli být všichni doktoři.
Je příjemná,důsledná,nedělá z nikoho simulanta a nefláká se , takže u ní nestrávíte
několik hodin v čekárně .Můžu každému doporučit!!

Vynikající doktorka. Vzdělaná a vstřícná, příjemná . Moc dobře vybavená ordinace, pěkně vymalovaná . Má elektroléčbu, ekg, kopírku ...Sestřička je taky moc příjemná a milá.
Obě pracují nad rámec svých povinností. Mohu všem jen doporučit !

Skvělá doktorka, vstřícná a vzdělaná.