Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 605, Velké Hamry

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Vážení zde přítomní,cítím potřebu sem napsat ,že se mi narodila dcera s velmi vážnou srdeční vadou.V Jbc porodnici byla prohlédnuta mnoha lékaři a propuštěna s tím že je v pořádku!Den po propuštění z porodnice nás paní doktorka navštívila doma ,,okamžitě zjistila,že tam je srdeční vada" Jsem si jistá ,že mé dceři zachránila život a já ji za to moc děkuji!! Po celé roky se o mé dcery starala vzorně a já dík jejímu přístupu vždy věděla že mé děti jsou v bezpečí!!! Setkala jsem se s mnoha odborníky ,specialisty (máme za sebou i operaci srdce)....Mudr.Hniličková je pro mě TOP.Dceři je 19let a my se s pí.doktorkou loučíme,bohužel musíme :( Celý život ji budu vděčná......Děkujeme Vám za vše .

bohužel tato paní doktorka nezná jiné léky než Hilac a Smektu na průjem Bromhexin na kašel.Při mé poslední návštěvě této paní doktorky se svým nemocným synem kterému určila jak jinak než střevní virosu a předepsala dietu a své oblíbené léky byl zjišten ještě týž den těžký zápal průdušek a syn skončil v nemocnici.Dceři jedné známé paní doktorka za 13 let nezjistila při preventivních prohlídkách že má skoliosu páteře a o půl cm krátší nohu.

nemohu doporučit..dělala si ze mne dobrý den..na základě průjmu dcery..neřešila ho..dceru mi trápila od narození do roka, než jsem přešla jinam, tam zjistily alergii na kravské mléko

Velice vstřícná milá a hodná doktorka.

pani doktorka velmi stricna ,se vsim poradi.jsem sni velice spokojena

Velmi dobrý