Gynekologická ordinace
Raisova 2426/21, Plzeň

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Paní doktorka vše vysvětlí, poradí, pomůže s problémem, můžete se na vše zeptat, jsem velmi spokojená,

Skvělý přístup, milá, vše mi vysvětlila i to co minulá doktorka jen odbývala pár slovy. Platila jsem jen roční poplatek, ale už nic po vyšetření, u minulé doktorky jsem platila minimálně 200 po každé kontrole. Sestřička taky milá a vůbec jsem nečekala na vyšetření v čekárně jako mám zkušenost u jiných doktorů ( i několik hodin).

Díky paní doktorce jsem málem skončila v nemocnici. Jelikož mi zanedbala zánět. Přišla jsem tam s tím, že mně bolí břicho, nevazala mi ani moč.. Jen mi udělala vyšetření, které si nechala zaplatit.. A řekla, že je vše v pořádku. Pro ní jsou důležité jen peníze, pacient je až na posledním místě! Nebýt mého praktického dr., tak jsem už v nemocnici! Prostě se mi nelíbí její chování a její přehnaný vztah k penězům! Dr.by měl být takový,aby se pacienti rádi vraceli a ne aby se tam báli jít,..nehledě na to, že její dvě zdr.sestřičky nejsou zrovna moc příjemné...

Ovravdu jsem zděšený,plně souhlasím s názorem jiných ohledně arogance, ochoty, doufám, že paní Hlaváčkové nastaví někdo jiný (př. až bude potřebovat službu od jiných -banky,pojišťovny. atd.) zrcadlo, ale mám obavu, že to stejně nepochopí:-) Takže si raději najděte jinou doktorku..

Arogantní, namyšlená, platby úplně za všecko a předražené, nevysvětlí absolutně nic, jen předá leták. Měla tam dobrou sestřičku, teď je tam ale velmi nepříjemná sestra, jako je ona. Dlouhé čekání i přes objednání.

Arogantní, namyšlená, platby úplně za všecko a předražené, nevysvětlí absolutně nic, jen předá leták. Měla tam dobrou sestřičku, teď je tam ale stejná nána, jako je ona.

Špatná lékařka

Tupost, arogance, naprostá neochota, nepochopitelné opakované platby za neprofesionální a naprosto předražené služby. Divím se, že onu madam (doktorkou ji nazvat nelze) ještě nikdo nevyliskal.

S paní doktorkou jsme velice spokojená... Při změně prášků mi vybrala a doporučila prášky ve stejné cenové relaci. Také při mykóze která se u mě dostavila a bohužel to odnesl i můj partner tak pomohla velmi dobře mně i jemu. Nemůžu si stěžovat, vždy mi pomohla s každým problémem. I při vyšetření s Vámi komunikuje, že si ani neuvědomujete co Vám dělá. Jak říkám paní doktorka Hlaváčková je doktorka na velmi dobré úrovni a já jsme velice spokojená.

Podle mého názoru nikdo není dokonalý a doktoři už vůbec ne. Myslím, že to není vůbec jednoduchá práce. Chyby dělá každý.... S paní doktorkou mám zatím dobré zkušenosti a doufám, že to tak zůstane. Je velice ochotná, všechno rádá vysvětlí a odpoví na dotazy.