Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dolnokubínská 1931, Pelhřimov
PL pro děti a dorost, dětský kardiolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Jsme spokojení, velmi dobrý diagnostik...A to že si stěžuje? No a co, jedním uchem v ordinaci tam, hned v čekárně druhým uchem ven... A hlavně - pokud dítěti něco je, zavolám, většinou hned ten den mě vezmou a minimálně tam čekáme (né jako u jiných dětských doktorů tady v Pelhřimově, kde se čeká i s malým miminkem třeba dvě hodiny)...

Velmi zastaralé metody, mnohdy neprofesionální chování, věčné stěžování si jak toho má moc.Myslím, že má své oblíbené jedince a těm se věnuje, ostatní mají smůlu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Je to sice již nějaký ten pátek, co k paní doktorce nechodím, ale pamatuji si, že ač dost lidí v mém okolí s ní nebylo úplně spokojeno, já nemůžu jinak než chválit. Jako dítě jsem byla vážně nemocná a zásluhou její a pana doktora Roda nemám ani žádné následky do budoucna. A i celkově kdykoliv jsem za ní přišla, byla velmi ochotná. Nejlepší hodnocení nedávám pouze kvůli sestřičce, která je sice, co se chování k pacientům týče, výborná, ale s injekcemi má problémy. Obyčejný odběr krve byl pokaždé problém.

Paní doktorka je těžce arogantní, ze mě jako z rodiče vždy bezpečně udělá trotla. Mezitím si stokrát stačí postěžovat jak toho má moc, jak je unavená, utrápená a jedině ona má starostí nad hlavu. Podle mého názoru - psychicky labilní jedinec.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S

Moc dobrá paní doktorka, sice k ní chodím je na kardiologické vyšetření, ale zjistila mi skoliozu páteře a poslala k odborníkovi. To moje dětská lékařka mi jen poradila cviky. Nemůžu si ji vynachválit, opravdu výborná...

P

V ambulanci paní doktorky mám registrované obě dcerky a mohu její péči jen doporučit. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velmi ochotné a vstřícné a i z profesního hlediska jsem s péčí velmi spokojená.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti