Jana Hejduková, pediatr Pelhřimov

MUDr. Jana Hejduková

Pediatr Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dolnokubínská 1931, Pelhřimov
PL pro děti a dorost, dětský kardiolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.

Jsme spokojení, velmi dobrý diagnostik...A to že si stěžuje? No a co, jedním uchem v ordinaci tam, hned v čekárně druhým uchem ven... A hlavně - pokud dítěti něco je, zavolám, většinou hned ten den mě vezmou a minimálně tam čekáme (né jako u jiných dětských doktorů tady v Pelhřimově, kde se čeká i s malým miminkem třeba dvě hodiny)...


Velmi zastaralé metody, mnohdy neprofesionální chování, věčné stěžování si jak toho má moc.Myslím, že má své oblíbené jedince a těm se věnuje, ostatní mají smůlu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je to sice již nějaký ten pátek, co k paní doktorce nechodím, ale pamatuji si, že ač dost lidí v mém okolí s ní nebylo úplně spokojeno, já nemůžu jinak než chválit. Jako dítě jsem byla vážně nemocná a zásluhou její a pana doktora Roda nemám ani žádné následky do budoucna. A i celkově kdykoliv jsem za ní přišla, byla velmi ochotná. Nejlepší hodnocení nedávám pouze kvůli sestřičce, která je sice, co se chování k pacientům týče, výborná, ale s injekcemi má problémy. Obyčejný odběr krve byl pokaždé problém.


Paní doktorka je těžce arogantní, ze mě jako z rodiče vždy bezpečně udělá trotla. Mezitím si stokrát stačí postěžovat jak toho má moc, jak je unavená, utrápená a jedině ona má starostí nad hlavu. Podle mého názoru - psychicky labilní jedinec.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S

Moc dobrá paní doktorka, sice k ní chodím je na kardiologické vyšetření, ale zjistila mi skoliozu páteře a poslala k odborníkovi. To moje dětská lékařka mi jen poradila cviky. Nemůžu si ji vynachválit, opravdu výborná...


P

V ambulanci paní doktorky mám registrované obě dcerky a mohu její péči jen doporučit. Jak paní doktorka tak i sestřička jsou velmi ochotné a vstřícné a i z profesního hlediska jsem s péčí velmi spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti