Adresa

Ordinace PL pro dospělé
Pražská 528, Mělník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již 20 let a jsem s ní velice spokojená. Ano čekání je dlouhé ale na druhou stranu se snaží mít i ten lidský přístup, to znamená že si občas popovídá , já myslím že to k tomu patří. Nebere lidi jen jako kus do ordinace. Jestli mám volit mezi příjemným přístupem a delším čekání nebo rychlm odbavením, kde to jede jak na běžícím páse .. raději si počkám.

Pani doktorka je príjemná, je to typ lekárky pri ktorom sa necítite ako hypochonder. Pokial máte problémy s ktorými vás iný lekár odbyde so slovami, že to je zo stresu, alebo z únavy, ona vás pošle na všetky možné aj nemožné všetrenia. Čakáren si proste treba odtrpiet, myslím, že to nieje lepšie nikde, osobne vidím najvačší problém v tom, že čakáren je vždy plná ludí, ktrý odmietajú vetrat, vraj aby ešte viac neochoreli....

Ověřený profil

Nechápu,jak píše jeden pacient,že k této paní dktorce chodí celá jeho rodina a jsou s ní nespokojeni.Proč tam tedy chodí???Pokud to neví,tak mu ráda poradím,dnes již můžete každé 3 měsíce změnit svého praktického lékaře,pokud si Vás někdo vezme pod svá křídla.Dneska jsou bohužel již skoro všichni prk.lékaři plni.A bohužel je to tím,že je málo těch,kteří by toto chtěli vykonávat po medicíně.Ani se jim nedivím,v dnešním přístupu k těmto lékařům.Já osobně jsem s touto pí.doktorkou spokojená,vždy mi pomohla,nikdy se nechovala arogantně,jak tady taky někdo uvádí.Je pravda,že má již svůj věk,ale kdo by tam šel,za těchto podmínek v dnešním zdravotnictví A to,že se u ní střídají sestry není vůbec tím,že by s ní nikdo nevydržel.Její sestra je na mateřské a až se vrátí bude zase jen jedna sestra,teď se střídají jen jako záskok.


R
Ověřený profil

Je to sklerotická přesluhující doktorka, která počítá každý halíř, takže i zprávy pro ni si musím kopírovat sám, je náladová a neustále si bere pacienty druhými dveřmi a nechá vás tam čekat. Neustále jí musím něco opakovat, připomínat a pak stejně tvrdí, že jsem jí to neříkal, takže se cítím jak simulant. Je to sklerotik a lituji tu sestřičku, ta s ní musí mít dobrý nervy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


O

co dodat , hodnocení vypovída o všem


T

Paní doktorka je velice milá a příjemná. Výdy mě dobře poradí a pečlivě vyšetří. Jen ta čekací doba je nikdy dlouha. Ale jinak jsem z paní doktorkou velice spokojený....


Také chodím k této lékařce, je to příjemná paní, ale má hodně pacientů a čekání v čekárně je někdy opravdu šílené. Zatím jsem s ní neřešila nic moc vážného(a snad ani nebudu), takže z této strany posoudit nemohu.A musím také přiznat, že když mi na recept napsala nějaké prášky(chřipka, angína apod...), tak to byly takové, že jsem si to pak vše hradila v plné výši sama a v lékárně mi řekli, že jsem k doktorce ani nemusela....ale nevím, jak to chodí jinde...


H

Je mi 87 let a jsem velmi spokojena, věnuje se mi v dostatečné časové míře a vždy určí přesnou diagnosu a dávkování léků. Je ochotná a milá. Děkuji paní doktorce.


P

My jsme se službami a ochotou paní doktorky spokojeni


S

S paní doktorkou jsem mooooc spokojená a DOPORUČUJI !


Došlo k chybě, zkuste to znovu