Jana Halová-Kotasová, internista Plzeň

MUDr. Jana Halová-Kotasová

Uložit

Internista Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tachovská 80, Plzeň
Soukromá interní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Paní doktorka i sestřička jsou obě profesionálky a velmi lidské - jsou obě úžasné, kéž by bylo takových lidí ve zdravotnictví více


M
Ověřeny pacient

Doktorka je prostě doktorka ;)
Ale co se týče sestry, to je 100% nejlepší sestra co jsem kdy kde potkal, kéž by byly takové všechny!!!!
Za mě veliký palec NAHORU, jsou skvělý tým, doporučuji.


J
Ověřeny pacient

Paní dr.má skutečně hodně lidí v čekárně, nevadí mi to, protože vím že mě přivítá vždy usměvavá paní dr.,která vyslechne, poradí, vyšetří,l éky předepíše tak, že do příští návštěvy s nimi vystačíte ,což u jiných dr.není pravidlem. Sestřička je šikovná, rychlá, lidská. Obě jsou spolu dokonale sehrané. Takových lidí by mělo být ve zdravotnictví více!


Velice příjemná, usměvavá paní. Byl jsem u ní kvůli štítné žláze. Dozvěděl jsem se během jedné návštěvy hodně věcí o mém problému, což se mi u mé bývalé endokrinoložky nestalo. Samozřejmě je ve svém oboru také velice zkušená.


V českém zdravotnictví se málokdy setkáte s takovým přístupem jak ze strany paní doktorky, tak ze strany její sestřičky. Jsou obě profesionálky, ale zároveň lidské. Kéž by bylo takových víc!


Naprosto ojedinělý lidský přístup k pacientům, paní doktorka se pro tuto práci narodila, vždy velice vlídný přístup bez jediné známky profesního vyhoření, vše vysvětlí. Není jen stroze profesionální, o pacienta se skutečně zajímá. Je pravdou, že se často u ní déle čeká, jenže to je dáno tím, že v její specializaci schází lékaři a k ní jako vynikající lékařce chodí řada pacientů. Když se u mě objevil problém, který bylo třeba rychle zaléčit, ostatní lékaři mě odmítli nebo objednali za 3 měsíce (! - akutní stav na pracovní neschopnost, které bylo nutno kompenzovat léky). Paní doktorka mi nabídla, že mne vezme hned a do telefonu poskytla alespoń prvotní konzultaci a doporučení. Sice jsem si v čekárně poseděla, ale ten den jsem mohla začít brát léky. Ve zdravotnictví jsem se setkala jen asi s dalšími 3 lékaři/sestrami, kteří by měli takto výborný vztah k pacientům.


J

Při návštěvě velmi pečlivé a podrobné vyšetření, vlídné zacházení a diskuse s pacientem, vysvětlení všech dotazů pacienta. Zájem o výsledky následné léčby pacienta


K

Léčím se u dr. Halové-Kotasové již pár let. Protože není mou první lékařkou, mohu tedy porovnat přístup její i předchozích lékařů.
Vždy si vyslechne, co mě trápí, vysvětlí mi, jak to souvisí s mým zdravotním problémem. Pokud tam přímá souvislost není, řeší se mnou, co by to být mohlo. Pokud mi zvolené prášky činí nějaké problémy, nasadí jiné. Nic nepodsouvá, nesnaží se si ulehčit práci. Naopak mám pocit, že jí skutečně jde o zdraví člověka - pacienta. Rozhodně se tedy o mne jako pacienta živě zajímá, je milá, vstřícná a co je hlavní, skutečně mě léčí.
A ano, čekárna je vlastně pořád plná, ale tak to prostě u dobrých lékařů je.
Objednací doby jsou orientační a akutní případy mají přednost - to je všude stejné.
Sestra je rovněž profesionálka. Jediné špatné chování a pomluvy, které tam člověk zažívá jsou v rámci čekárny. Člověku je kolikrát stydno, že to musí poslouchat. O to hůře, že pak dotyčnou osobu slyší zevnitř přátelsky švitořit.
Škoda, že si někteří lidé nevidí do úst a nepřemýšlí nad tím, že jak je slyšet ven, je dost možná slyšet i dovnitř. Ale to už tak prostě je, žijeme v Čechách.


N

Maximální spokojenost, paní doktorka velice milá, ochotná, veškeré dotazy trpělivě zodpověděla. Sestra také moc příjemná. Menším problémem je čekací doba, ale to je téměř všude, i když jste objednaní. Doporučuji!!!


M

Paní doktorka - respektive sestra - s doktorkou jsem mluvila jen jednou ve dveřích - mě objednala a napsala na 6,40. přišla jsem 6,30. sedla jsem si do čekárny, kde již bylo pět lidí - ordinuje od 7,15 hodin, myslím.
Když v 7 a pět minut nikdo z ordinace nevyšel, dovolila jsem si zaklepat, přičemž otevřela sestra a než jsem něco stačila říci, řekla ostrým tónem - Posaďte se a čekejte. Čekala jsem dalších deset minut, abych se odvážila zaklepat znova (nevím, jak vy, ale chodím do práce a také proto jsem se objednala, že?) Podruhé jsem se nenechala odbýt a vysvětlila jsem situaci, dveře se beze slova zavřely a za chvíli druhými vyšla paní doktora, která sděělila - Řekla jsem Vám (UPOZORŇUJI - NEMLUVILY JSME SPOLU NIKDY PŘEDTÍM) Řekla jsem Vám, ať přijdete mezi prvními. Byla jste zde? Nezmohla jsem se ani na slovo. Bylo 7,15, objednána jsem byla na 6,40 a měla jsem přijít mezi prvními Držela v ruce mé papíry a řekla Ty asi chcete zpět, že? S usměvem, milá, příjemná. To ano, souhlasím s jinými názory.
Toto je má zkušenost. První a poslední.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti