Pekařská 7, Opava

Umístění: Ordinace Jiný

Jsem vděčná za to, jak skvělou paní doktorku, můj syn má. Jak paní doktorka, tak sestřička jsou ženy na správném místě. Za každé situace milé, usměvavé, empatické. Mají nádherný přístup k dětem.
Paní doktorka je velice pečlivá, vždy vše potřebné vysvětlí, nezanedbá jakoukoli vaši obavu. Svědomitá péče, jakou by si zasloužilo každé dítě, ovšem takovýto přístup se jen tak nevidí.
V nouzi řeší ochotně problémy i mimo pracovní dobu, absolutně nemám co vytknout.
Prostředí čekárny i ordinace je vždy čisté a bohatě vybavené.
Moc děkuji za to jaké jste a jaké máme ve Vás štěstí.

Umístění: Ordinace Jiný

Naše paní doktorka Cibulková je Anděl s velkým A, jako rodič dvou malých dětí si nemůžu přát nikoho lepšího. Děti ji milují, umí to s nimi, je vždy milá a usměvavá, pokaždé vstřícná a velice nápomocná. A hlavně, a to je nejdůležitější: je to člověk se srdcem na dlani.

Umístění: Ordinace

K pani doktorce chodim s dcerkou 4 roky, nyni uz pres rok i se synem s kterym od narozeni chodime daleko vice po lekarich a ruznych vysetreni nez jeho sestricka, ale vzdy jsem rada za nazor a rozhodnuti pani doktorky, nic nechce zanedbat, proto posila i dal. Ted nam pomohla maximalne, byla mi na telefonu 24h denne, tyden v kuse se mnou resila me obavy a vzdy s milym a profesionalnim pristupem. Pani doktorce o zdravotni sestricce VELIKE DIKY za to ze jste ;).

Umístění: Ordinace

Pani doktorku navstevujeme s obema dcerami a jsem nadsena z jejiho profesionalniho pristupu. Je velmi mila, stale usmevava, to plati i pro sestricku. Vsechno vzdy podrobne vysvetli. Prostredi cekarny i ordinace je skvele vybaveno. Maji jako jedni z mala v Opave objednavkovy system pro pacienty.

Typ jsme dostali na doporučení známé, která měla vážně nemocné děti a vystřídala několik pediatrů s tím, že teprve tato paní doktorka nic nezanedbala a naopak díky její pohotovosti a kontaktování příslušných lékařů z Ostravy mohlo dojít k okamžitému vyšetření bez čekací lhůty (na rozdíl od lékařů z nemocnice Opava, kteří je objednali na základě pořadníku až za 3 měsíce). Z mé zkušenosti velmi milá vstřícná a ochotná. Na dotazy někdy i banální odpovídá velmi rozumně s klidem a pro laika srozumitelně. Pokud někdo není zcela příznivcem očkování, tak ho tato paní doktorka informuje, nabídne odborné lékařské materiály a dál rozhodnutí nechává na rodičích, a to s respektem. Také mi některá vyšetření přišla až zbytečná (když se jí něco nezdá posílá do nemocnice na vyšetření), ale zkrátka patří mezi ty pečlivější lékaře. Určitě si nemyslím, že by tato lékařka něco kdy zanedbala.

Je mi smutno z takovýchto špatných hodnocení a jsem přesvědčena, že si je paní doktorka opravdu nezaslouží.... Ba právě naopak. Paní doktorka je neuvěřitelně empatická, vstřícná, milá, vlídná, má o dítě opravdový zájem, nikdy nic nepodceňuje, provede důkladná vyšetření a také odešle ke specialistům, když je potřeba....Děti se jí nebojí, dokonce se k ní těší, má k nim velmi milý a laskavý přístup. To samé platí i o sestřičce, je zlatá. Péče v této ambulanci je nadstandardní - objednací systém, úžasně podnětné prostředí, velmi dobře udělaná ordinační doba, a hlavně osobní zájem o pacienta, kdy paní doktorka neváhá pomoci ani ve svém osobním volnu. Velmi si vážíme, že můžeme být jejími pacienty a děkujeme!!!!

S touto "dr." jem měla bohužel tu čest, že mě vyšetřovala na dětském oddělení Slezské nemocnice v Opavě. Bolelo mě pořád (někdy více, někdy méně) břicho v pravém podbřišku. Poslala mě tam moje dětská doktorka se správným podezřením na chronický zánět slepého střeva. Tato "dr." mi ale pořád tvrdila, že to mám psychosomatického rázu. Bolest se ale projevovala tak, že mi někdy bylo lépe, někdy hůř. "Dr." Cibulková tvrdila, že já si to jenom myslím, že mě to bolí, že jsem si to zafiksovala neustálým sledováním, ve skutečnosti v tom břichu ale žádný zánět nemám. Nebyla to pravda. Já jsem potom podepsala papír, že chci jít na operaci slepého střeva. Udělala jsem dobře. Ukázalo se, že moje doktorka měla pravdu a "dr." Cibulková se mýlila. Jednou se mi v průběhu mého pobytu ve Slezské nemocnici udělalo špatně. Začalo mě hrozně bolet břicho. Řekla jsem to zdravotní sestře, která měla právě službu. "Dr." nebyla právě v zaměstnání. Na druhý den ale přišla do zaměstnání a nadala mi, že ona si jde konečně odpočinout domů a já že tam zatím dělám cirkusy, že mi je špatně. Přitom mi ale opravdu špatně bylo. Tato "dr." opravdu své práci nerozumí. Paní bamonika dělá dobře, že hledá jiného pediatra. Toto by měli udělat všichni rodiče, kteří mají své potomky v péči "dr." Cibulkové.
Kristýna Malinová, Hrabyně.

Dělá zbytečná vyšetření. Malý se ji bojí. Někdy mám dojem, že své práci nerozumí. Nedoporučuji. Hledám jinou lékařku.

Velmi milá, vstřícná a zodpovědná paní doktorka. Nic nepodceňuje, raději udělá vyšetření navíc. Dcerka se jí nebojí, má výborný přístup. Výborná komunikace i přes mail - objednání, dotazy...