Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Čechovská 55, Příbram

Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Chřipka

Pani doktorku mam rada,vždy byl přístup zodpovědný a pečlivé vyšetření.Tentokrát jsem zklamaná. Sestra mi zmerila teplotu a 36,6.A ja rikam,ze je to divny,protoze teplotu na sobe vzdy poznam a rozhodne ji mam.Toho si nevsimali.Prisla jsem domu a mela jsem 39,6!

C

Náladová a nepříjemná doktorka,která neoprávněně získávala info.z mé karty řidiče a to jsem potřeboval jen potvrzení o zdravotní způsobilosti k řízení mot.vozidel.Následně vyplnila kus papíru který mi byl úplně na nic,neznala asi formulář pro autoškolu.Raději jsem od takového odborníka přestoupil k jinému lékaři.

Je to paní doktorka s velmi lidským přístupem k pacientům.Její milé a klidné jednání uklidňuje i ty nejvíc nemocné lidi. Holanová Marie, Příbram.

Paní doktorka mi připadá náladová a roztěkaná. Mě osobně vždy při sebemenším podezření odešle k příslušnému specializovanému lékaři, rozhodně nic nezanedbává.

K paní doktorce jsem šla v době, kdy byla v mém okolí epidemie příušnic, a místo odpovědi, jestli je taky mám, otevřela učenou knihu a začala mi předčítat, co že to ty příušnice jsou. Mojí kamarádce, která je taky měla doporučila přesný opak toho, co ve svém stavu směla. A nejlepší na konec, když jsem měla problémy s žaludkem, poslala mě k psychologovi místo na normální vyšetření. Na horečku dává lipový čaj, na zánět průdušnice paralen. Lepší jít opravdu do lékárny, stejně vás tam pošle a je to bez čekání.

Také jsem ráda, že jsem se dostala k paní doktorce. Souhlasím s tím, že je pečlivá, ochotná, vstřícná i milá.

paní doktorka je velice milá a je na svém místě. Nic nikdy nepodceňuje ani nezlehčuje, ale náležitě jedná. Já jí plně důvěžuji.A dle plné čekárny bych řekla, že nejsem zdaleka jediná.

Nejlepší lékařka co znám. Je velmi vsřícná, milá a velice pečlivá. Nic nepodceňuje a jakékoliv možné komplikace si hlídá. Za nic bych ji nevyměnila a jsem velice ráda, že jsem měla to štěstí, že mě vzala do své péče.

Velmi milá, ochotná, vstřícná a pečlivá doktorka.

Paní doktorku, mám moc ráda a nevyměníla jsem ji ani když jsem se přestěhovala o 20km dál!!!Je pravda, že se v čekárně občas dost dlouho čeká, ale to proto, že má paní doktorka spoustu pacientů, soustu ematie a snaží se každému pomoci a poradit i v nesouvisejících případech!!!
I jen podle slabých příznaků, dokáže rozpoznat problém a odešle již k náležejícímu specialistovi. Léky píše takové aby pacient v lekárně co nejméně doplácel. Má velmi milé jednání a je moc ochotná!!!
Tímto jí děkuji za její péči a věřte, že u ní zůstanu až do starých kolen :-))