MUDr. Jana Buzická

Zubař Více

Janovice nad Úhlavou 1 adresa

5 názor

Adresa

Soukromá zubní ordinace
Nýrská 243, Janovice nad Úhlavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Soukromá zubní ordinace ošetření zubního kazu

K paní Buzické chodím už od školy. Opravovala mě zoubky po zubaři, který mě je totálně zkazil, správně neopravil a kaz se mě rozlézal pod plombou. Takže jako malá jsem měla ze zubařů hrůzu. Až paní Buzická mě ten strach odbourala. Je rychlá a pečlivá. Za mě nejlepší zubařka.

P
Ověřený profil
Umístění: Soukromá zubní ordinace Bolest zubu

Pokud máte rádi bolest zubů, tato zubařka je pro Vás, jako stvořená.

Šla jsem k ní 3 x během 14 dní a ani jednou jsem si nesedla ani do čekárny. Ne ze strachu. Poprvé měla na dveřích ordinace napsáno, že je týden na dovolené. Přišla jsem tedy o týden později a co tam na mě čekalo, dnes z důvodu nemoci neordinujeme. Další den měla jen do 12 a to jsem díky škole nestíhala. Proto jsem k ní šla až další den. Tentokrát na dveřích byla stejná věta až na to, že jako důvod měla uvedený dvoudenní školení. Když už jsem ji konečně zastihla po několika dnech, přišla jsem do čekárny a sestra mě sprostě vyhnala i s akutní bolestí zubů. Neměla by Vás zubařka vzít když je to akutní? Tak milý přístup tady opravdu nečekejte, protože nakonec ještě dostanete vynadáno, že pokud Vás bolí zub, tak jste měla přijít už dávno.

V takových chvílích máte nutkání zkusit jestli by její ordinace vzplanula, jako suché seno. Věřte mi, že takových doktorek je opravdu málo. Nejspíš mi ta bolest stoupla i do hlavy, ale pokud je to opravdu akutní, odkážou Vás psaním na dveřích na jinou ordinaci až v Plzni (50km) a vy se z toho popo. Tuto zubařku opravdu OPRAVDU nedoporučuji.

Týden na to jsem si našla na internetu podle příznaků co mám se zuby a nová a milá zubařka mi to i potvrdila. Špatná sklovina, parandotóza a s citlivostí zubů i odhalené krčky...

No než jsem stihla najít nějakou zubařku, obědnat se a založit kartu, tak jsem kousla do čerstvé bagety a bolavý zub se mi na povrchu uštíp.

Vždycky jsem měla krásné zuby a nikdy mě nebolely. A vlastně díky neochotě paní Buzické mi teď v ústech chybí kousek zubu a nejspíš až opět navštívím zubařku nenechá tam ani ten kousek.

Od teď rozhodně neodsuzuji lidí, co mají problém se zuby i přesto, že se o ně starají tak, jak mají.

Ne všichni se mnou mohou mít stejný názor. Napsala jsem jen své zkušenosti, co jsem si musela protrpět.

Pokud čtete pozitivní komentáře, tohle není nic pro Vás. A pokud tento komentář nebude zveřejnětn, tak konečně přijdu na to, proč na této stránce jsou JEN pozitivní komentáře a nikdo si nestěžuje. Diskriminace je k ničemu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

výborná zubařka, zachránila mi co se dalo, musím jen doporucit


P
Ověřený profil

Paní doktorku chválím, lidský přístup, ochotná, milá, trpělivá, co se týče práce velmi pečlivá,bílé plomby skvěle drží a první zubařka,kde vrtání zubů nebolí./ díky opichu před vrtáním/. A nemám kazy pod plombami jako u předchozích zubařů. Pro mě je Mudr.Buzická vynikajicí.......


F
Ověřený profil

Po dlouhé době v celku rozumná paní zubařka. Zub který mě chtěli na pohotovosi vytrhnou mě zachránila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu