Jestli můžete, vyvarujte se paní doktorce. Neuvěřitelné argonatni, nelidsky přístup, kdy pacientka je v jejich očích nevzdelana. Nejenomze si myslí že anatomii ženských orgánů zná jen ona, když se divila až posmesne ptala jestli vůbec vím kde mám čípek (po tom co jsem si stěžovala na bolesti v této oblasti), tak se mi nestyděla neprosto neprofesionálne vypálit, něco ve smyslu když spím kde kým, jsou potom následky (mám dlouhodobého partnera, je mi skoro 30). Nic takového nedělám, šla jsem pro radu, pro pomoc a setkala jsem se s nepochopením, neprofesionálitou. Z takového chování je mi špatně. Doktor se nemůže dovolit k pacientovi takhle chovat. Doporučuji se "doktorce" obloukem vyhnout. Vyšetření jsou často bolestivá, neporadí, neochotna.

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem spokojená nebyla. Pokud je lékař zkušený nebude přece hledat srdeční akci dítěte 5 min. až jí to musela ukázat sestřička. Paní doktorka jenom stresuje těhotné. S ničím si neví rady a posílá hned na hospitalizaci do nemocnice kde máte vše v pořádku a jednu noc si tam přespíte. Zajímalo by mě co by tam dělala kdyby tam neměla sestřičku. Jsem štastná,že jsem ve svém 31 tt sehnala jinou doktorku.

Paní doktorka je příjemná dáma s letitou praxí. Chodím k ní jen na prevenci a jsem s ní naprosto spokojena. Šetrně vyšetřuje a nevnucuje vám svůj názor na antikoncepci. Jedinou drobnou nevýhodou je, že se nelze objednat na přesný čas - přijdete a čekáte, až na vás dojde řada.

Je honá chodím tam už 15 let

Dobry den damy co tu ctu jsou dost hnusne veci kdyz nekomu gynekolog nevyhovuje tak ho ma vymenit a ne jsi stezovat na strankach doktoru.Ja jsem s pani doktorkou spokojena kdyz jsem neco nevedela tak jsem se ji zeptala a ona mi vse vysvetlila.

já jsem moc spokojená

Jsem velice spokojená.

Nejhorší gynekoložka, jakou jsem za svůj dlouhý život poznala!!!-((((((

?

Tak o prvotrisnich zkusenostech se mluvit neda. Kvuli ni jsem uzivala HA nekolik let i pres silne deprese a obtize. Odbila me jen tim, ze kdyz to brala ona, tak ji nic nebylo. Ze si vymyslim. Nakonec si ja pripadal a jak blbec. Jina doktorka a nejen ona mi potvrdila, ze HA nemuze plno zen brat, kvuli temto obtizim. Na tuto doktorku mam negativni nazory i z meho okoli. Mela by jit trochu s dobou. Zustala zastydla na praktikach a nazorech ze sveho mladi...

Paní doktorka je jediná gynekoložka se kterou jsem spokojená, své praktické zkušenosti má prvotřídní.