Lepší lékař ve svém oboru v okolí Tábora není! Z vlastní zkušenosti jsem se přesvědčila, že je odborník a umí velice dobře zhodnotit zdravotní stav a hlavě najít řešení problémů. Pana doktora Veselého doporučuji. Je velice empatický, milý a vždy dokáže člověka povzbudit.

Kpt. Jaroše 2000, Tábor
Nemocnice Tábor, a.s. (mapa)

S panem doktorem Veselým jsem velmi spokojená, dokázal mi ve velmi krátké době pomoci s mými dlouhodobými problémy. Jeho přístup je profesionální a laskavý. Jsem maximálně spokojená s jeho péčí. Pan doktor je výborný jako lékař i jako člověk, má moc hezký přístup k pacientům, po rozhovoru s ním je člověku hned lépe.

Velmi dobrý psycholog, pomohl mi. Vede i manželskou poradnu.

hrůza

Zdravím,
potřebovala bych kontakt na pana Veselého nebo adresu jeho ordinace. Můžete mi někdo prosím poskytnout info?

Děkuji

Simonova.Tereza@email.cz

Dobrý psycholog, máte pocit, že jste u kamaráda a ne u lékaře.

Velmi dobrý psycholog, pomohl mi. Vede i manželskou poradnu.

hrůza

Zdravím,

Děkuji

Simonova.Tereza@email.cz

Dobrý psycholog, máte pocit, že jste u kamaráda a ne u lékaře.