Ord. praktického lékaře pro dospělé
Jiráskova 4, Rumburk

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: jiné místo Vleklá bronchitida

Naprostý souhlas. Měla jsem s panem doktorem velmi dobrou zkušenost. Psal se sice rok 1995, ale pamatuji si to stále. Pan doktor sloužil na pohotovosti, byly vánoční svátky, ale stavil se pokaždé, když měl výjezd, aby zkontroloval můj zdravotní stav, ač jsem ho nevolala. ????????

Mně, pan doktor pomohl MOC! Chtěla jsem poradit, co s pubertální dcerou, a dal mi moc dobré informace, jak s mojí dcerou pracovat. Už je to asi 14 let, ale jeho rady zabraly. Díky, pane doktore!
Jana - matka

To, ze pan doktor Svoboda je dobry diagnostik je opravdu hodne stara a uz zlidovela povera. Rika to o nem spousta lidi, ktera u nej nikdy nebyla... "Jo doktor Svoboda, to je prej vybornej diagnostik...". Tomu se musim smat, ale mozna tomu tak nekdy v minulosti bylo.. buh vi. Pred lety jsem prisel pravdepodobne se zlomenym malickem na ruce a pote co se mi na nej koukl z dvou metru rekl, ze to bude dobry. Dodnes ho mam krivej s vyrostkem pravdepodobne z praskliny. Ale vsechno jsem mu odpoustel, napr. i to, kdyz ztratil v tom neuveritelnym neporadku co v ordinaci ma moji kartu, kde jsem mel zaznamy od narozeni, nebo to jak si prednoste do ordinace poustel kamarady a daval si s nima kaficko. Vrchol byl, kdyz jsem jednou prisel s opravdu osklivou anginou a bylo mi fakt ouvej. Cekal jsem v cekarne a sestricka vysla ven a rekla lidem at jdou domu, ze pan doktor se jel projet na kole na cyklistickou stezku. Kdybych tam prisel napr. kvuli potvrzeni pro zamestanvatele, tak bych se zasmal a sel pryc, ale potreboval jsem lekarskou pomoc docela nutne, tak jsem rekl sestricce, at proste pana doktora zavola. Prijel asi za hodinu, urazenej tak, ze se mi ani do krku nepodival, napsal mi paralen a poslal pryc. Uz jsem se tam nikdy nevratil. Ono je jedna vec, ze doktor je vybornej diagnostik, ale kdyz nediagnostikuje, tak je to k nicemu. To nemluvim o tech cekacich dobach prave kvuli tady vychvalovane komunikativnosti. Radsi bych kdyby vsem rekl jen to dulezite a ja nemusel kvuli vtipkum cekat 4 hodiny na audienci. Nakonec bych rad pochvalil sestricku, ktera je opravdu skvela, ma svatou trpelivost a taky v ramci moznosti trochu doktora Svobodu usmernuje.

Nejlepší diagnostik, "lidový lékař". Než Vás ošetří, přihodí ještě nějaký ten vtípek, nešetří s doporučeními na speciální vyšetření, jak je to u většiny lékařů. A nesmím zapomenout na sestřičku Boženku, která je také super a za ta léta již neodmyslitelná součást ordinace toho nejlepšího doktora. Za celou rodinu Vám velmi děkuji.

Jsem již 20 let spokojeným pacientem.

C

Mame ho radi je skvelej.

Není co dodat!

Vynikající diagnostikrudar

Souhlasím s tím, že je pan doktor je vynikajicí lekař a diagnostik.Jsem s ním maximalně spokojena.Doporučuji všem.

Ja jsem tedy presel hned po prvni navsteve k jinemu lekari, protoze na hnisavou anginu v krku mi pan dr. Svoboda odvetil, ze mam v krku pouze afty!!! Nastesti jeste ten den jsem sel jinam, kde mi predepsali atb. a horecky a krk se zlepsil. Takze diky, ale Svobodu nebrat!!!

PS: NEhlede na to, ze vetsi bordel jsem v zivote v ordinaci nevidel.