Praktický lékař stomatolog
Uničovská 41, Šternberk

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Velice ochotny doktor. Skrz bohate zkusenosti dokaze skvele vysvetlit jak pecovat o zuby a pokud je nutno resit jakykoli problem, efektivne jej dokaze vyresit. V cekarne mozna budete cekat ponekud dele, ale to se da brat jako vyhoda - svym pacientum se dukladne venuje. Byl a je to muj prvni stomatolog, nehodlam menit - neni duvod.

Nejlepsi zubař jakeho znám. Chodim k panu zubari jiz 20 let. Pokaždé když jsem v Ceske republice.

Nejlepsi zubar jakeho sem zatim vyzkousel. Bydlel sem na vice mistech, a vyzkousel vice zubaru. Ale nakonec se se zuby vracim do rodneho mesta, i kdyz je to jen jednou do roka.
Udela si cas kdyz je to potreba, treba i prescas.

Pouziva hodne drahych modernich "hracek". Kaz najde pres rentgen i kdyz beznou kontrolou zrejmy. Vse ukaze, vysvetli, po vetsim zasahu udela poradnou kontolu rengenem a ukaze kde co bylo a kde co je. Obecne behem prace porad povida co vlastne dela, coz je dost uklidnujici a clovek nema cas premyslet nad blbostma.

Neni zatvrzely ve svych nazorech, diskuse ohledne sundani piercingu byla zakoncena kozdorocni fotkou dasni, kde srovnanim sledujeme jak moc vlastne piercing vadi. Sak ono se casem uvidi.

Doporucuju, ale uz k nemu vic lidi prosim nechodte protoze s tim objednavanim je to peklo, chce k nemu kazdy, a objednava se hodne dopredu ;)

K tomuto panu zubaři se vždy těším a moje děti taky.

Jarda V.

Vynikající zubař, přestože jsem se přestěhoval do Prahy, tak nechci hledat nového specialistu, který by se mi staral o můj chrup a radši si udělám výlet na Moravu. Ordinaci má velmi dobře vybavenou.

Velmi dobrý,znalý-s přívětivým přístupem k pacientovi.

petr petr

Naše celá rodina může pana Štencla a zdravotní sestřičku paní Štenclovou jen a jen všem doporučit .Jsme všichhni moc spokojeni.

Pan doktor Štencl se svou milou ženou (sestřičkou), jsou lidé tak hodní k
pacientům,že pokud budete potřebovat pohladit lidsky na duši,tak zajděte na ošetření k nim.Nebudete se bát a budete jim věřit a tak to má být.Chodíme k nim
již několik let celá rodina a aniž bychom byli v příbuzenském vztahu, všichni se tam cítíme,jako u hodné tety a super strejdy.Vzal si nás do parády a za dobu pravidelných prohlídek máme všichni zuby OK.Vážíme si jeho přístupu, dbáme jeho rad a TO SE VYPLATÍ!!!:-)Díky za to,že jste.Rodina Machalova.

Komunikativní, vstřícný, vysoce erudovaný odborník na svém místě.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám problém se zuby. Když jsem byl mladší, kašlal jsem na čištění zubů apod. Teď už to ale nedoženu. Taky mi v tom asi nepomůže můj zubař. Chci se zeptat, dá se někde udělat zákrok, ať už pod celkovou anestezii nebo aby to bylo bezbolestné, kde mi spraví zuby? Jedná se asi o 8 zubů. Děkuji.

Bohužel,máme vytíženou kapacitu. Preferujte domluvu s klinikou,či lékaře,který provede zákrok v analgosedaci.

MUDr. Jan Štencl