Adresa

MUDr. Jan Šrom
Palackého 3, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

23 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: MUDr. Jan Šrom Jiný

Přišla jsem do ordinace s bolestí kolene, jakákoliv rotace kolene bolestivá,nejsem schopna normální chůze, natož vyjít schody. Jediné co pan doktor udělal, že mi bolestivě vnitřní stranu stehna (kde mám teď modřiny) a následně sdělil,že mám zánět cév, s kolenem nic nemám a ať si zajdu na cévní. No doufám,že tam dojdu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: MUDr. Jan Šrom Jiný

Lékař byl nepříjemný, zlý, naznačoval mi, že jsem podvodnice s žádankou. Nic mi neporadil, ani ortézu mi nedal. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N
Umístění: MUDr. Jan Šrom Jiný

Arogantní přístup, nulová vstřícnost, léčba nezabírala, změnila jsem lékaře a můj stav se o více jak 80% zlepšil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Ověřený profil
Umístění: MUDr. Jan Šrom Bolesti kolene a holenní kosti

U MUDr. Šroma jsem chodil s bolestmi kolene a holenní kosti pod kolenem. Aniž by poslal člověka na rentgen, začal léčit. Nasadil prášky, které jsem musel vyzvednout v lékárně v budově jeho ordinace, prý jsou jinde dražší. Prášky mi však od bolesti nepomohli, ba naopak. Na druhé kontrole se velice divil, že mi to nepomohlo, dostal jsem tedy obstřik kolene, který pomohl tak na 50%. Třetí návštěva a kontrola a opět bez rentgenu. Na sílící bolesti holenní kosti reagoval, že se jedná o zánět okostnice, který mívají fotbalisti, prý je to běžné a at beru ty samé léky. Po naléhání přítelkyně jsem zašel na FN Olomouc. Pan doktor mne okamžitě poslal na rtg, po jeho zhlédnutí rychlé objednání na magnetickou rezonanci, po jejím absolvování rychlá operace. O zánět se skutečně nejednalo. Kdyby mne MUDr. Šrom poslal na rtg, měl jsem po operaci již dávno, bohužel neučinil tak. Proto už k němu nikdy nezajdu. Bez operace by se mi kost sama nejspíše zlomila, bolest kolene byla od ní. Pan doktor Šrom je možná dobrý lékař, ale v mém případě mi připadlo, že se mnou jedná jak se simulantem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřený profil

Při první návštěvě mi prohlédl pravou nohu, i když jsem si stěžovala na bolesti v levé a prodal prášky, po kterých mi bylo jen o poznání lépe. Při dalších třech návštěvách se nepokoušel ani vstát od počítače s tím ať se pozoruji, kde mě noha bolí a zase přijdu po novém roce. Pokecat si mohu jít s kamarádkou do kavárny. Objednala jsem se u jiného ortopeda. Absolvovala rentgen a následné rehabilitace a návštěvu neurologa. Snaží se mi pomoct a zjistit příčinu bolesti. K panu Šromovi už nikdy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora Šroma několikrát se silnými bolestmi v kolenách. Po injekcích do kolen se mi vždy citelně na delší dobu ulevilo. Rozhodně mi vždy pomohl. Objednací lhůty jsou krátké a sestřička je také milá a ochotná. Pacient je u nich ošetřen rychle a ochotně. Pokud je pacient objednán, rozhodně tam neztráví půl dne čekáním. Jsem velice spokojená. Mohu opravdu doporučit.
Miroslava GALL, Olomouc


Ověřený profil

Sympatický lékař, který se snaží opravdu pomoct. Ruplo mi v zádech a ve Fakultní nemocnici ani po 4 dnech žádná změna. Navštívil jsem pana MUDr. Šroma a po dvou dnech mám klid. Zdravotní sestra velice příjemná. Nebyl jsem zde zaregistrován a když zjistila, že mám velké bolesti objednala mě ihned na ráno. Jsem maximálně spokojený a mohu jen doporučit.


S
Ověřený profil

velice prijemny,ochotny a dobry diagnostik.vzdycky dobre poradi a pomuze.cekaci doba pro objednani je prijatelna.vrele doporucuji.


S

Pečlivý, dobrý diagnostik.


K

Nevíte někdo odkolika tam je děkuji ale potřebuji to věďet na 20.3.2012


Došlo k chybě, zkuste to znovu