Adresa

Fakultní nemocnice Olomouc
I. P. Pavlova 6, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: Fakultní nemocnice Olomouc operace kolena

Dělal mi rekonstrukci kolenního vazu (ACL). Sebevědomí má: po třech měsících od operace přijdu na kontrolu a řeknu mu: nemohu propnout koleno, nemůžů chodit, prestože mám už celou rehabilitaci za sebou, mám bolesti, je to daleko horší než před operací. Doktor Špička: "to je bl..bost..vy pacienti nechápete......" atd. Výtahl mi vodu z kolena a předepsal sportovní ortézu: "začněte běhat". Tu ortézu jsem dodnes nepoužil. Je 9 měsíců od operace a já nejsem schopen ani normální chůze (lidi to často zvládnou už v prvním týdnu od tohoto zákroku). Koleno je na tom daleko hůře než před operací (to jsem normálně chodil, neměl jsem žádné bolesti). Dnes jej nemůžu ani propnout. To automaticky způsobuje kulhání, běh je úplné sci-fi. Koleno mne bolí každý den, dokonce stačí jen několik minut sedět na židli. Hned stuhne. Naopak: když se projdu více než 2km, tak opuchne.

K operaci jsem přistoupil s tím, že se budu moci vrátit ke svému sportu. Dnes nejsem schopný ani dojít pro chleba normální chůzí. Už jsem byl na návštěvě u jiných lékařů - budu muset jít na další operaci, zřejmě došlo k spatnému umístění toho graftu. Problém je, že se do toho nikomu už moc nechce a přehazují si mne jako horký brambor. Operovat po pokažené operaci totiž dělá vše daleko komplikovanější a riziko problémů, či dokonce nemožnosti nápravy, je velké.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu