Palackého 183, Chrudim
Sam. ordinace PL pro dospělé (mapa)

Pan "doktor" Slezáček je arogantví hulvát, který se neumí chovat ke svým pacientům. Pokud k němu jdete na doporučení jiného lékaře, tak tam ani nechoďte. Dostanete vynadáno, že ždímete finanční prostředky ze zdravotnictví. Někdo by měl panu DOKTOROVI říci, že tyto finanční prostředky dostane on nikoliv pacient. Možná, že si potom bude vážit lidí, kteří se k němu obracejí o pomoc. Bohužel jí nedostanou. Ponížení, jaké jsem zažila v ordinaci hraničí již s psychickým týráním.
Vaše bývalá pacientka

pan doktor by si měl občas uvědomit,že dal slib pomáhat lidem a hlavně je léčit,tak by se toho měl držet a měl by se podle toho k lidem tedy pacientům lépe chovat,on potřebuje nás,jinak si ordinace může zavřít

I já se ráda přidám k hodnocení soukromé RHB doktora Slezáčka. Musim jen souhlasit s paní Olgou. Mebýt tak výborných a milých sestřiček, co pan doktor má, tak už je dávno bez práce. Je to šíleně uspěchaný chlap a v jeho ordinaci jste mu akorá na obtíž.

Musím se přidat k negativnímu hodnocení. Pan doktor toho má zřejmě moc a nestíhá pořádně svou práci. Proto je šíleně rychlý na pacienty, nechce slyšet, co mu říkáte, jen rychle nasbírat body a s pacientem rychle ven. Když ale chcete rhb na nové poliklinice, musíte nejdřív vydržet jeho.

Na mě pan doktor bezdůvodně a podrážděně vyjel, myslím že procedil, že se na to může vys... a docela křičel, příjemné to vůbec nebylo, z ordinace jsem vycházela se slzami v očích..

Vaše bývalá pacientka