Palackého 183, Chrudim
Sam. ordinace PL pro dospělé (mapa)

Tento lékař má přehled jako málokterý. Že je rychlý je jen dobře,takového workoholika jako je on jsem ještě neviděl.Píšou sem nesmysly jen notoričtí stěžovatelé. Cedrik

MUDr. Slezáčkovi děkuji za vzornou a několikaletou péči o mého manžela. Eva

Pan doktor Slezáček je rychlý jako blesk, každému to nemusí vyhovovat - mně to vyhovuje! Jsme mladá a preferuji rychlé, jasné instrukce namísto rozvleklých chlácholivých povídaček. Umím si ale i představit, že důchodkyni o francouzských berlích, která za ním cestuje hodinu, tento styl uráží či rozpláče. Ta potřebuje i vyslechnout, doktor má být i psycholog, jelikož spousta nemocí vzniká právě v hlavě. Nicméně za mě má kladné body. Po medicínské stránce jsem s ním neměla problém. Jarešová

Schopný odborník, dokáže oddělit podstatné od nepodstatného a soustředit se na přímo na řešení problému.

Za postup

Nerozumím tomu, mám s dr.Slezáčkem jenom ty nejlepší zkušenosti, sestra je taky fajn:-). Co je pro mě podstatné - věřím mu po odborné stránce. Malé doporučení obecně - více asertivity a odvahy být lékařům partnerem.
Ve většině negativních hodnocení jsem nalezl podobné výrazy a slovník. Čím to asi bude?

nemám problém

je to PC doktor :D

Pan "doktor" Slezáček je arogantví hulvát, který se neumí chovat ke svým pacientům. Pokud k němu jdete na doporučení jiného lékaře, tak tam ani nechoďte. Dostanete vynadáno, že ždímete finanční prostředky ze zdravotnictví. Někdo by měl panu DOKTOROVI říci, že tyto finanční prostředky dostane on nikoliv pacient. Možná, že si potom bude vážit lidí, kteří se k němu obracejí o pomoc. Bohužel jí nedostanou. Ponížení, jaké jsem zažila v ordinaci hraničí již s psychickým týráním.
Vaše bývalá pacientka

Dobrý přístup k pacientovi. Vyhovuje mi stručné a jasné jednání. Velmi dobrý poměr k starším pacientům.