Praktický lékař pro dospělé a děti
Opavská 57, Kravaře

K panu doktorovi jsem přešla hnedka po škole, a musím říct je to katastrofa. Sestřička je milá,ale co se týče pana doktora, tak vůbec neléčí, měla jse problém, dělali se mi modřiny na prsou,dal mi léky, a já prozvracela celou noc, volala jsem mu, a on mi řek,že to dává malým dětem a nezvrací a já z toho zvracím.. přístup strašný,řekl at mu teda ty léky u něho nechám, řikala jsem,že jsem si je zaplatila, že mu je nedám. Každopádne mi vzal krev, volala jsem si na výsledky a měla jsem je naštěstí v pořádku, ptala jsem se ho, co stěmi modřinami,že jsou velké?a ž emě to znepokojuje a on řek, krev máte dobrou-kupte si mast na modřiny, to mě fakt dostalo, šla jsem k jiné lékařce, a ta říkala,že jsem měla jít na vyšetření atd. Naštěstí modřiny sami zmizeli, a od pana doktora jsem odešla. Bere předně důchodce, a neléčí!!!!!!!!!!!!!

Já se teda vašim příspěvkům opravdu nestačím divit! S panem doktorem jsem naprosto spokojená! Za tento "školní" rok jsem bohužel byla již 3x na nemocenské, ale rozhodně se na mne jako na simulanta nedívá:-( naopak! Necpe každému okamžitě antibiotika - tak jak to bývá u jiných! Mě totiž připadá, že druzí lékaři jiné východisko již neznají! VŽDY mě důsledně zkontroluje, je velice pečlivý! V čekárně trávíte rozhodně méně času, než u jiných! DOPORUČUJI VŠEM a jestliže tady někdo píše o simulanství -asi na tom teda opravdu něco bude!

chodím k nemu jen zřídka ,ale pokazdé mám pocit z p.doktora že jsem simulant ,nemám k němu vůbec důvěru.Nejdrive se snazí vás vylecit sám a pak vás stejne musí poslat k specialistovi.Zvazuji, že odejdu.

MUDr.Rohan to není lékař, když vám něco doopravdy je tak u p.doktora jste zdrav.Když vás má poslat na nějaké odborné vyšetřeni tak se ošívá a nikam vás stejně nepošle.Jako by jsme si my občané neplatily poctivě zdravotní pojíštění. Asi to jde z jeho kasy.Myslel jsem si že lékaři jsou tu od toho aby nám pomáhali a léčily nás.Ale není to tak,v dnešní době se musíme léčit jako naše babičky.To jsme to dopracovali s tou naší demokracii.

Rozhodně doktora Rohana nedoporučuji. Ani se na člověka pořádně nepodívá, jen píše a píše, moc nekomunikuje, člověk má pocit, jako by až obtěžoval. Podotýkám, že k lékaři chodím málo, skutečně až s nějakým problémem, tak nemyslím, že by byl otrávený z toho, že mne zase vidí. Rozhodla jsem se přejít jinam a nemůžu si tu změnu vynachválit. Nechápu, že jsem to neudělala dříve.

Pan doktor není nejhorší, je pravda, že k práci potřebuje PC, v ordinaci si pěknou chvíli počkáte, ale vždy je pečlivý a ochotný.

Velmi pozorný, vnímavý, obětavý, důsledný.

Velmi dobrý,ochotný, umí!