Odborný lékař neurologie
Trávnická 2, Prostějov

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Dnes jsem byl u pana doktora na neurologickém vyšetření a EMG. Přístup pana doktora i sestřičky naprosto v pohodě.

MUDr.Remla jsem navštívila se svou maminkou a odcházela jsem velmi zklamaná jeho přístupem, byl neochotný, arogantní a jednání jeho zdravotní sestry bylo ve stejném duchu. Rozhodně mé mámě nijak nepomohl.

Pan doktor není špatný myslím, že jsou horší jinak mě neříkal, že simuluji a mladý jsem je mi 20 let.Jinak za mě musím říct, že mě docela pomohl s mými zdravotními problémy.Jinak přístup pana doktora a sestřičky je celkem dobrý není nic co bych měl hodnotit špatně.

vynikající odborník příjemný sestřička ochotná takových by mělo být co nejvíce

Skvělý,erudovaný lékař.Odborník na svém místě.Pomohl mne i mému manželovi.Mohu doporučit.
Sestřička skvělá.Žádné velké prodlevy,skvěle zorganizovaný chod ordinace.

Z ordinace MUDr. Remla jsem si odnesla otřesný zážitek jak z přístupu samotného lékaře, tak z přístupu jeho arogantní nepříjemné sestry. Mám za to, že oba by se měli věnovat zcela jiné profesi, takové, ve které nebude nutný styk s člověkem.

velmi profesionalni pristup lekare i sestricky snazi se vzdy maximalne snizit vase bolesti a potize vrele doporucuji

První doktor , který mi pomohl s migrénou a napsal léky které zabírají. A to mě migrény trápí již třicet let, prakticky od dětství.

První lékař , který mi napsal léky na migrénu , které mi pomáhají. Kamarádce pomohl při bolestech ruky .

Skvělý lékař.Dlouhodobě jsem měla potíže a až pan doktor mi pomohl.Má velký zájem pacientovi pomoci,což jsem si sama na sobě vyzkoušela.Nikde se o mé potíže nezajímali tak důkladně.Doporučuji