Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Tovární 14, Znojmo
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K panu doktorovi jsem chodila s oběma dětmi, byli jsme vždy velmi spokojení. Když byl nějaký zdravotní problém, p. dr.Petr vždy přesně stanovil diagnózu a pomohl dětem. Obě děti jsou už dospělé, s vděčností vzpomínáme. Pavlína Veselá Prokůpková


Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Zánět v oku

Dobrý den, bezcitný a arogantní už při pozdravu a první návštěvě. Dceru (4 roky) se zánětem oka (ze školky) začal vyšetřovat, ale nakonec nás vyhodil, i s mladším synem (2 roky), kvůli nedokonale odstraněnému očnímu výtoku. Bez rady a jakékoli pomoci. Byla to velmi bolestná zkušenost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

S PETREM JSEM SKONČILA LÉČIL SPÁLU IBALGINEM A PARALENEM DCERA BYLA ZESLÁBLÁ VYSOKÉ HOREČKY A VELKOU BOLESTV KRKU NEMOHLA UŽ ANI POLYKAT A MLUVIT ŘEK ŽE TO JE VIROZA JEŠTĚ ŽE EXISTUJE POHOTOVOST A TAM NÁS VSTŘÍCNĚ VYŠETŘILI A ZJISTILI SPÁLU .DCERA DOSTALA PENICILIN A UŽ JE V POHODĚ

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Já nebudu jedna bába povídala a budu přesná. Já byla pacientka do 16-ti, pak jsem dobrovolně přešla k dospělému, protože jsem už u doktora být nechtěla. Pro více důvodů, jednou jsem tam byla s bolestí břicha, dal mi paralen, že to musím vyležet. V noci jsem jela na pohotovost a byl to slepák. Doktor se do nás ještě pustil když byl na jedné vizitě, že jsme měli prvně za ním. Dospívající holky tam jsou vždy dýl, protože - vlastní zkušenost - i s bolestí v krku do spodního prádla. A když jsem byla na testy kvůli meningokovi poslal mě pak domů a že pro výsledky za týden zatím mám rovnou do školy. Ale ten se přenáší jedna dvě a umřela na něj kamarádka tak jsem šla do nemocnice a večer jsem věděla že ho mám a šla do karantény. Doktor se moc divil, že jsem si pro výsledky nešla. K tomu bych neposlala ani prase natož dítě a ještě svoje.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


ochotny, prijemny a k detem velice pozorny, a to nejen ke svym pacientum. L. D.


Nemohu rict na pana doktora jediné špatné slovicko. Vždy se chová přijemne, ochotně a vzdy s nabidkou pomoci pri zdrav. potižich.


Pan doktor Petr je lékař pokročilého důchodového věku ,a proto si zasluhuje užívat si klidného stáří.Bohužel za negativní hodnocení matek na svou osobu si nese vinu sám. Rodič V.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


My si na pana doktora nemůžeme stěžovat. Vždy se synovi plně věnuje, poctivě ho prohlídne. Zajímá se, jesli něco nepotřebujeme. Nikdy se nechoval nevhodně. I když přijdeme s "prkotinou", nestalo se, že by nás odbyl. My jsme s panem doktorem spokojení.
Jen mě zaráží, že si tady maminky stěžují na jeho chování a on přitom dál pracuje. Proč s tím ony maminky nic nedělají? Ono je jednoduché tady něco hanlivého napsat, ale jesli je to pravda se nikdo nedozví. Petra R.


Ověřeny pacient

Dobrý den,

mám dvě děti a k Mudr. Petrovi chodím již 9 let. Nikdy, opravdu nikdy jsem se nesetkala u pana doktora v ordinaci ani na pohotovosti s nevhodným chováním. Má velice profesionální a pečlivý přístup k dětem i ohledy na mně jako na matku.Jeho zájem o zdraví dětí a pocity matky je opravdu jen známka lidskosti a naprosté profesionality, která je v dnešní době spíš zázrak než obtěžování. Je to profesionál na svém místě, který se raději dvakrát ubezpečí, než by cokoliv zanedbal. Myslím, že "obtěžované" dámy se nechaly ovlivnit pomluvami, které se vypráví již několik let a pokud jim vyhovuje opačné chování než má pan doktor Petr, doporučuji navštívit Mudr. Ježka.
S přáním hezkého dne, Iva Matoušková, Znojmo


P

Také patřím k maminkám,které od pana doktora odešly.Je náladový a neochotný.Věnuje se jen "vyvoleným".Předchozí hodnocení jsou nelichotivá a doufám,že na pohotovosti se s ním nepotkám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti