Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

Adresy

 • Praktický lékař pro děti a dorost

  Opavská 57
  74721 Kravaře, moravskoslezský

  10
  Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

  Je toto Váš profil?
  Napište nám

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů:

10 názorů

 • Ačkoli nejsme v evidenci u pana doktora a v okamžiku kdy syn onemocněl, byli jsme na prázdninách na Moravě, navštívili jsme ordinaci pana doktora Lebedy. Měl velmi milý přístup k synovi, syn zhodnotil po návštěve, že pan doktor byl moc hodný. Diagnóza byla správná. Léčba úspěšná. Byla jsem velmi spokojena a překvapena, byť jsme nepatřili do evidence pana doktora, tak jeho přístup byl moc milý, profesionální. Pana doktora mohu jen doporučit.

 • S panem doktorem jsme spokojeni, mé dvě děti chodí k němu rádi, nikdy jsme u něj neměli pocit, že obtěžujeme, ani že na všechno předepisuje antibiotika. Jeho diagnózy se u odborných lékařů vždy potvrdily.Vždy všechno s trpělivostí vysvětlí. Sestřička je milá a má pěkný vztah k dětem. Tohoto doktora ostatním doporučuji.

 • Syn kašlal více ¨jak půl roku. Pan doktor mi velice pomohl, syn je zaléčen a je bez potíží. Jsem mu velice vděčná nejen za velice lidský přístup, ale i vstřícnost, která byla nadstandartní.

 • Chodim do ordinace uz osm let-nikdy jsme problemy nemeli ani jeho pristup se mi nejak nezdal arogantni.Narodilo se nam dalsi miminko a jsme radi,ze mame pana doktora ani delsi dojizdeni nas neodradilo.

 • přestože jsme se odstěhovali 40km od Kravař , tak k panovi doktoru Lebedovi docházejí mé děti stále.....má dobré zkušenosti a jeho chování je velmi dobré...
  sestřička od pana doktora je velmi milá a hodná k dětem :)

 • S tímto panem doktorem mám jen ty nejhorší zkušenosti. Setkávám se s ním zásadně na pohotovosti, kam chodím se svými dvěma malými dětmi. Ačkoliv je to dětský plicní lékař, už 2x u malého nepoznal zápal plic, odbyl mě a poslal domů. Napoprvé jsem se nechala, podruhé už jsem na něj byla připravená takže zmírnil svoji aroganci. Stejně ale ve mě zůstává špatný pocit z návštěvy u něj. Dává vám najevo jak ho obtěžujete a k dětem není vůbec vstřícný a přátelský. Jelikož naše děti mívají problémy hlavně o víkendech tak já už raději na pohotovost předem zavolám a jedeme tam jen v případě, že tento pan doktor službu nemá.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Nejhorší dětský lékař, ať už znalostmi tak především přístupem k dětem. V žádném případě nedoporučuji, i setkání s ním na pohotovosti je horor.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

 • Na tohoto lékaře si nemůžu stěžovat. Vždy mi napsal to co jsme chtěla a ikdy jsem s ním neměla problém.

 • Je skvělý,nemůžu si stěžovat,je to prostě frajer.

 • Tento doktor je v celku fajn. Moc často k němu nechodím jelikož jsem celkem zdravá... Něco mi samozdřejmně vadí ale většinou jsem spokojená :-)