U Katovny 1, Litoměřice
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Velice vstřícný a ochotný praktický doktor. Je to pan doktor na místě a případné problémy řeší naprosto bez jakýchkoliv problémů.

Perfektní - vždy pomůže poradí - je nejlepší - To je PAN DOKTOR.

Vzacny clovek,skvely odbornik pro ktereho je jeho zamestnani take poslanim,diky doktore.

Má velmi dobrý přístup k pacientům a co se týče odbornosti je to PAN DOKTOR. Díky.

Jediný lékař,ke kterému jdu s úsměven a ještě mi zvedne náladu.Vím,že se na něj mohu spolehnout.Díky doktore :-)

Je škoda, že takových doktorů není více. Bydlím v Bílině což je dost daleko od Litoměřic ale jeden čas jsem tam bydlela a měla i tu čest s panem doktorem pracovat. Na interně JIP II. Tímto ho zdravím a jsem moc ráda, že jsem se dočetla jen samé pozitivní komentáře. Tak ať ti to Honzíku vydrží co nejdéle a hlavně ten humor, který jsi nikdy neztrácel. Hodně zdraví Tobě a celé Tvé rodině Jiřina

Nejlepší lékař co jsem kdy poznal .. :)

Pan doktor je milý, vtipný a většinou dobře naladěný. Po odborné stránce je to dle mého názoru taktéž člověk na svém místě. Sestřička je taky v pohodě. A co se mi líbilo nejvíc bylo to, že pan doktor přijel na kole do ordinace již 20 min před začátkém ordinačních hodin a začal rovnou ordinovat. U mé bývalé lékařky se začínalo třeba 30 - 60 min po začátku ordinační doby. Proto mě mile překvapil.

jeden z mála lékařů, kteří svoji povolání berou vážně. Odstěhovala jsem se a a je mi líto, že takový není v Praze. Díky :-)Lenka Novotná

po dlouhe době DOKTOR co mi opravdu pomohl.......