Zakladatelská 975/22, Karviná
Karvinská hornická nemocnice a.s., Ortopedie (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna
Konská 453, Třinec
Odborný lékař ortopedie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

G

U pana doktora jsem byl na několika vyšetřeních a pak i na otevřenou operaci ramena (artroskopicky to nebylo možné, protože jsem měl rameno dost poškozené z opakovaného "vypadávání"), kterou prováděl v Hornické nemocnici v Karviné.
Celou dobu měl profesionální přístup, vše vysvětlil. Řekl mi klady i zápory stavu po operaci a nechal mi určit si vhodný termín. Operace byla bez komplikací a rameno je rok po operaci naprosto bez problému.
Kromě pana doktora bych také určitě doporučil Hornickou nemocnici, kde byl opravdu příjemný personál, dobré jídlo a wifi na pokoji. ;)

Také já se připojuji ke kladnému hodnocení.Přístup pana doktora je bezchybný,jednání profesionální, ale zároveň velmi lidské.Vše v klidu vysvětlí, je ochoten zodpovědět veškeré dotazy.
Přestože do jeho ambulance musím dojíždět asi 40 km (a to mám mnoho ortopedů podstatně blíže), absolutně nelituju najetých kilometrů a času.
Pana doktora Kubálka s klidným svědomím doporučuji všem, kteří hledají skvělého lékaře, ale zároveň člověka!!!!

doporucuji vsem

Pan doktor je naprostý profesionál s lidským přístupem,opravdu můžu jen doporučit.

Velmi profesionální přístup k pacientovi,pan doktor vše vysvětlí,netlačí zbytečně do operace, pokud není třeba.

super doktor

Vždy ochotný pomoci, o úplatcích nic nevím, moje operace kyčle dopadla na výbornou.
Operace mi byla doporučena, nebyla jsem k ní nucena. Že by byl nervozní, to
jsem nezažila.Někteří pacienti ovšem dovedou lékaře pěkně naštvat.Nevěřím tomu,
že by dr.Kubálek někoho z ordinace vyhodil a dokonce křičel v čekárně.

Jeden z mála odborníku v oboru, s velmi lidským přístupem, na vybavování nemá určitě čas , zkuste se k němu objednat, špatné recenze na těchto stránkách nechápu. Nikdy jsem neslyšel,že by někoho nutil k operci aj. V Třinci je jen pár lékařů které lze jen doporučit, doktor Kubálek mezi ně patří!

Opravdu nerozumím negativním komentářům vůči MUDr. Kubálkovi. Rameno, které mi po úrazu a následné ošetření na chirurgické ambulanci v Karviné Ráji vypadávalo při každé příležitosti , mi artroskopicky zoperoval tak, že dnes mohu aktivně sportovat (aktivně myslím vysokohorská turistika a horolezectví!!!) jen s minimálním omezením. Za jeho práci mu mohu jen a jen poděkovat. A co se týče komunikace s pacientem? Profesionální, vždy vysvětlí laickým způsobem diagnózu a následnou lečbu.

Chystám se objednat dceru k panu doktorovi a věřím, že nám poradí a pomůže. Pokud si někdo libuje v nemocech, tak mu pán doktor určitě nevyhovuje, je to sportovec, ten si jen tak s nějakou nemocí těžkou hlavu nedělá, proto některým pacientům připadá, že bagatelizuje jejich bolístku. Když si uděláte výron, pán doktor doporučí vobenzym , berličky a za 10 dnů je nožka v pohodě a odcházíte po svých, na Sosně vám dají nohu na 3 týdny do sádry. Takovou zkušenost mám já.