Karvinská hornická nemocnice a.s., Ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Odborný lékař ortopedie
Konská 453, Třinec

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

U pana doktora jsem byl na několika vyšetřeních a pak i na otevřenou operaci ramena (artroskopicky to nebylo možné, protože jsem měl rameno dost poškozené z opakovaného "vypadávání"), kterou prováděl v Hornické nemocnici v Karviné.
Celou dobu měl profesionální přístup, vše vysvětlil. Řekl mi klady i zápory stavu po operaci a nechal mi určit si vhodný termín. Operace byla bez komplikací a rameno je rok po operaci naprosto bez problému.
Kromě pana doktora bych také určitě doporučil Hornickou nemocnici, kde byl opravdu příjemný personál, dobré jídlo a wifi na pokoji. ;)

Také já se připojuji ke kladnému hodnocení.Přístup pana doktora je bezchybný,jednání profesionální, ale zároveň velmi lidské.Vše v klidu vysvětlí, je ochoten zodpovědět veškeré dotazy.
Přestože do jeho ambulance musím dojíždět asi 40 km (a to mám mnoho ortopedů podstatně blíže), absolutně nelituju najetých kilometrů a času.
Pana doktora Kubálka s klidným svědomím doporučuji všem, kteří hledají skvělého lékaře, ale zároveň člověka!!!!

doporucuji vsem

Pan doktor je naprostý profesionál s lidským přístupem,opravdu můžu jen doporučit.

Velmi profesionální přístup k pacientovi,pan doktor vše vysvětlí,netlačí zbytečně do operace, pokud není třeba.

super doktor

Vždy ochotný pomoci, o úplatcích nic nevím, moje operace kyčle dopadla na výbornou.
Operace mi byla doporučena, nebyla jsem k ní nucena. Že by byl nervozní, to
jsem nezažila.Někteří pacienti ovšem dovedou lékaře pěkně naštvat.Nevěřím tomu,
že by dr.Kubálek někoho z ordinace vyhodil a dokonce křičel v čekárně.

Jeden z mála odborníku v oboru, s velmi lidským přístupem, na vybavování nemá určitě čas , zkuste se k němu objednat, špatné recenze na těchto stránkách nechápu. Nikdy jsem neslyšel,že by někoho nutil k operci aj. V Třinci je jen pár lékařů které lze jen doporučit, doktor Kubálek mezi ně patří!

Opravdu nerozumím negativním komentářům vůči MUDr. Kubálkovi. Rameno, které mi po úrazu a následné ošetření na chirurgické ambulanci v Karviné Ráji vypadávalo při každé příležitosti , mi artroskopicky zoperoval tak, že dnes mohu aktivně sportovat (aktivně myslím vysokohorská turistika a horolezectví!!!) jen s minimálním omezením. Za jeho práci mu mohu jen a jen poděkovat. A co se týče komunikace s pacientem? Profesionální, vždy vysvětlí laickým způsobem diagnózu a následnou lečbu.

Chystám se objednat dceru k panu doktorovi a věřím, že nám poradí a pomůže. Pokud si někdo libuje v nemocech, tak mu pán doktor určitě nevyhovuje, je to sportovec, ten si jen tak s nějakou nemocí těžkou hlavu nedělá, proto některým pacientům připadá, že bagatelizuje jejich bolístku. Když si uděláte výron, pán doktor doporučí vobenzym , berličky a za 10 dnů je nožka v pohodě a odcházíte po svých, na Sosně vám dají nohu na 3 týdny do sádry. Takovou zkušenost mám já.