Ordinace praktického zubního lékaře
Valdštejnova 20, Cheb

Umístění: Ordinace praktického zubního lékaře Jiný

Milý přístup pana doktora i sestřičky. Nic nezanedbá, vše řádně vysvětlí. Chodím k němu já i děti, velmi milý přístup k dětem, vůbec se ho děti nebojí. Za mne naprostá spokojenost. Nikdy
dlouho nečekáme, většinou vše na čas.

Moje zkušenost je velice pozitivní. Profesionální přístup, dobré vybavení a dlouholeté zkušenosti dělají z pana doktora Konečného výborného stomatologa. Vřele doporučuji....

C

Dnes mne nepřijal ani na bolest a to i když byla čekárna uplně prázdná!!!!! A to jsem chtěl v podstatě vytrhnout jen jeden zub.

dle mého názoru je v Chebu několik lepších a levnějších zubařů. Na mě byl většinou nepříjemný, stejně jako jeho sestřička, která nám dokonce vynadala, když jsme přišli na pohotovost v 11, proč jsme nepřišli dřív, že už je pozdě (pohotovost byla do 12) vybavení má sice dobré, ale také si za všechno zaplatíte. Ceny jsou srovnatelné se zubaři v Praze. Nehledě na to, že mi nepřišlo, že by mi chtěl zub zachránit a hned mi dal korunku.

Za svůj život jsem poznala již několik stomatologů,ale pan doktor, je z mé osobní zkušenosti opravdu nejlepší.Hodnocení:velmi precizní a jemná práce,snaží se každý zub zachránit(co si budem povídat vlastní zub,je vlastní zub)pokud již není zbytí a přistoupíte k nějaké náhradě(korunka,můstek,atd.),cenově je to přijatelné,v žádném případě nepatří mezi drahé stomatology,personál je na 1 s *,vybavení je také na velmi dobré úrovni,co více dodat, pokud hledát kvalitního a zkušeného stomatologa,je pan doktor v našem kraji ta nejlepší volba.Jurdová Vrchotová

zahalka

velmi dobry zubař všem mohu jen doporučit j.šmejkal

Já jsem musel ukončit ošetřování od tohoto pana doktora,přes bolest zubů mi nervozně tvrdil,že tam nic nevidí a stále mi tam doslova cpal nějaký drén,jiný zubař mi ten zkažený zub vytrhl,jiná možnost už nebyla,musim přiznat,že je oproti jiným citlivější,ale vše co mi udělal,to vypadalo,příjde mi,že ho ta práce až tak moc nebaví a taky jsem viděl,jak přiběhl z vedlejší místnosti,když už jsem seděl a než jsem vstal,už byl opět jinde,zřejmě nemá na svou práci čas.Tam kam chodím teď,tak musím říci,že s takovým profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkal.

Pan doktor, je strašně hodný, milý, šikovný.Má skvělé vybavení v ordinaci,milou sestřičku.Zkrátka jsem s ním spokojená i celá má rodina.Všem kamarádům vždy doporučuji a také jsou spokojeni.Je zkrátka úžasný a má zlaté ručičky

jsem spokojena i cela ma rodina