Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

ul. Denisovo nábř. 1150/5
    300-00 Plzeň, plzeňský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Počet žádostí o online kalendář za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN

ul. Havlíčkova 1732
    266-01 Beroun, středočeský

• Perfect Clinic

Kartouzská 10
    Praha, hl. město Praha

Hodnocení pacientů:

• Pana doktora mohu jen doporučit, mé dotazy vždy srozumitelně vysvětlí a nabídne možné řešení. S ďětmi to umí, antibiotika nepředepisuje bezdůvodně, zprávy jsou vždy srozumitelné, na dotazy odpoví i po telefonu a v případě plné ordinace pracuje i dvě hodiny po pracovní době

• Bezvadný pan doktor i jeho tým, citlivý přístup k pacientům, drží palce. Ochotný, příjemný profesionál.

• Vse uz bylo receno v komentarich vyse;o) Pan doktor a jeho zdravotni sestricka (tusim, ze zaroven i manzelka) jsou opravdu profesionalove v oboru a nechybi jim lidsky pristup k pacientovi. Libi se mi, ze pan doktor nezavrhuje i alternativni lecbu a prirodni preparaty. Po ordinacnich hodinach vas rozhodne nevyhodi.

• Pan doktor je výborný odborník a velice vstřícný člověk. Zbavil mě problému s permanentně ucpaným nosem a opět mohu díky panu doktorovi dýchat. Po operaci mě opakovaně přišel osobně zkontrolovat. Je to profesionál.

• Tak tohle byl první opravdový lékař s velkým L. Pomohl mě s problémem neustále ucpaného nosu. Lidský příztup, zájem o stav pacienta, dbá na přání pacienta, umí uklidnit, pamatuji si, jak mě po operaci vyndaval tamponádu z nosu, bohužel tam bylo trošku víc krve, než jsme asi všichni čekali, ale i tak se situace zvládla na jedničku, dokonce se na mě pak přišel ještě podívat a takhle bych tu mohl vypsat další věci, kdy se zachoval profesionálně, nadstandartně. Prosrě jednička, víc takových doktorů a lidé, by se pak k nim nebáli chodit.

• Pan doktor Kastner je úžasný nejen odborností, ale hlavně má v sobě i lidský přístup - máme pocit, že po první minutě v ordinaci už se cítím lépe....a jak známo, každá nemoc potřebuje i psychickou podporu.Růžičkovi Beroun

• Od té doby ,co znám pana doktora Kastnera,věřím,že jsou mezi námi andělé.Drahomíra Hahnová Beroun

• Profesionál, vzor jak by měl velmi dobrý lékař vypadat. Oceňuji především hluboké vědomosti nových postupů léčby a nahlížení na problémy ze široka. Výborně vybavená ordinace. Doporučuji.

• Pan doktor je opravdu fajn, umi to s detmi i vystresovanymi matkami, sleduje trendy i respektuje nazor pacienta.

• Výborný lékař. Velice mi pomohl s dlouhodobými problémy s chronickou rýmou. Jiní lékaři to brali jako neléčitelný stav.Díky panu doktorovi jsem momentálně bez rýmy. Stejně tak pomohl v mnoha případech mým dětem. Jsem velice ráda, že jsem jeho pacientkou a vřele ho doporučuji.