Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace PLZEŇ

ul. Havlíčkova 1732, Beroun

Perfect Clinic
Kartouzská 10, Praha

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN Jiný

Pan doktor je velmi důsledný a příjemný člověk vždy ochotný pomoci. Vyšetření je důkladné, postup léčby je vysvětlen podrobně a jasně. Vždy nám doporučí i další kroky k uzdravení. Sestřička je velmi milá. Máme nejlepší zkušenost.

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN Jiný

Vřele doporučuji. Naprostý profesionál. Každá kontrola vždy se zájmem o pacienta. Komunikace lidská, vše dopodrobna rozebere a na rovinu vysvětlí... DĚKUJEME.

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace PLZEŇ Jiný

Skvělý přístup, lidský, empatický. Pan doktor Kastner umí problematiku vysvětlit laikovi a věnuje mu svůj čas (byť kvůli mně musel posunout svůj odjezd do druhé ordinace). Léčba efektivní.
Stejně tak oceňuji profesionalitu sloužící sestry.
Děkuji oběma za pomoc.

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace PLZEŇ Jiný

Velmi kladně hodnotím přístup pana doktora i sestry. Po dopoledním zavolání mě vzali na vyšetření ještě ten samý den, což je u jiných doktoů dnes prakticky nemožné. Pan doktor i sestra byli velmi příjemní, pečliví a celkově prostředí čekárny, tak i ordinace působí velmi dobrým dojmem.

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN Jiný

Pan doktor po telefonické konzultaci vzal ve stejný den. Vyšetření bylo velice pečlivě a vysvětlil co bude dál. Tohoto lékaře mohu jen doporučit.

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace PLZEŇ Jiný

děkuji za klidný profesionalni přístup. I když vyšetřují přednostně předem objednané pacienty, nebyl problém, když jsem přišel bez objednání. Pan doktor Příborský mi provedl i dalsi vyšetření (audio vyšetření sluchu), velmi hodnotim jeho pristup k pacientovi. Velmi příjemné je i prostředí ordinace a čekárny. Dekuji

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN Ošetření

Děkuji MUDr. Janu Kastnerovi a jeho manželce Bc. Lucii Kastnerove za úžasný profesionalní a zaroven lidský přistup ke každému klientovi jako individualitě...při jejich spolecnem ošetření máte pocit,že jste jejich jediným klientem...jsou vstřícní,ochotní, profesionalní a přitom úžasní...děkuji Jana Š. Králův Dvůr

Pana doktora mohu jen doporučit, mé dotazy vždy srozumitelně vysvětlí a nabídne možné řešení. S ďětmi to umí, antibiotika nepředepisuje bezdůvodně, zprávy jsou vždy srozumitelné, na dotazy odpoví i po telefonu a v případě plné ordinace pracuje i dvě hodiny po pracovní době

Bezvadný pan doktor i jeho tým, citlivý přístup k pacientům, drží palce. Ochotný, příjemný profesionál.

Vse uz bylo receno v komentarich vyse;o) Pan doktor a jeho zdravotni sestricka (tusim, ze zaroven i manzelka) jsou opravdu profesionalove v oboru a nechybi jim lidsky pristup k pacientovi. Libi se mi, ze pan doktor nezavrhuje i alternativni lecbu a prirodni preparaty. Po ordinacnich hodinach vas rozhodne nevyhodi.