ul. Denisovo nábř. 1150/5, Plzeň

Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN

Kartouzská 10, Praha
Perfect Clinic

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN Ošetření

Děkuji MUDr. Janu Kastnerovi a jeho manželce Bc. Lucii Kastnerove za úžasný profesionalní a zaroven lidský přistup ke každému klientovi jako individualitě...při jejich spolecnem ošetření máte pocit,že jste jejich jediným klientem...jsou vstřícní,ochotní, profesionalní a přitom úžasní...děkuji Jana Š. Králův Dvůr

F

Pana doktora mohu jen doporučit, mé dotazy vždy srozumitelně vysvětlí a nabídne možné řešení. S ďětmi to umí, antibiotika nepředepisuje bezdůvodně, zprávy jsou vždy srozumitelné, na dotazy odpoví i po telefonu a v případě plné ordinace pracuje i dvě hodiny po pracovní době

Bezvadný pan doktor i jeho tým, citlivý přístup k pacientům, drží palce. Ochotný, příjemný profesionál.

Vse uz bylo receno v komentarich vyse;o) Pan doktor a jeho zdravotni sestricka (tusim, ze zaroven i manzelka) jsou opravdu profesionalove v oboru a nechybi jim lidsky pristup k pacientovi. Libi se mi, ze pan doktor nezavrhuje i alternativni lecbu a prirodni preparaty. Po ordinacnich hodinach vas rozhodne nevyhodi.

Pan doktor je výborný odborník a velice vstřícný člověk. Zbavil mě problému s permanentně ucpaným nosem a opět mohu díky panu doktorovi dýchat. Po operaci mě opakovaně přišel osobně zkontrolovat. Je to profesionál.

G

Tak tohle byl první opravdový lékař s velkým L. Pomohl mě s problémem neustále ucpaného nosu. Lidský příztup, zájem o stav pacienta, dbá na přání pacienta, umí uklidnit, pamatuji si, jak mě po operaci vyndaval tamponádu z nosu, bohužel tam bylo trošku víc krve, než jsme asi všichni čekali, ale i tak se situace zvládla na jedničku, dokonce se na mě pak přišel ještě podívat a takhle bych tu mohl vypsat další věci, kdy se zachoval profesionálně, nadstandartně. Prosrě jednička, víc takových doktorů a lidé, by se pak k nim nebáli chodit.

Pan doktor Kastner je úžasný nejen odborností, ale hlavně má v sobě i lidský přístup - máme pocit, že po první minutě v ordinaci už se cítím lépe....a jak známo, každá nemoc potřebuje i psychickou podporu.Růžičkovi Beroun

Od té doby ,co znám pana doktora Kastnera,věřím,že jsou mezi námi andělé.Drahomíra Hahnová Beroun

Profesionál, vzor jak by měl velmi dobrý lékař vypadat. Oceňuji především hluboké vědomosti nových postupů léčby a nahlížení na problémy ze široka. Výborně vybavená ordinace. Doporučuji.

Pan doktor je opravdu fajn, umi to s detmi i vystresovanymi matkami, sleduje trendy i respektuje nazor pacienta.