ul. Denisovo nábř. 1150/5, Plzeň

Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN

Kartouzská 10, Praha
Perfect Clinic

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN Jiný

Pan doktor po telefonické konzultaci vzal ve stejný den. Vyšetření bylo velice pečlivě a vysvětlil co bude dál. Tohoto lékaře mohu jen doporučit.

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace PLZEŇ Jiný

děkuji za klidný profesionalni přístup. I když vyšetřují přednostně předem objednané pacienty, nebyl problém, když jsem přišel bez objednání. Pan doktor Příborský mi provedl i dalsi vyšetření (audio vyšetření sluchu), velmi hodnotim jeho pristup k pacientovi. Velmi příjemné je i prostředí ordinace a čekárny. Dekuji

Umístění: Ušní, nosní, krční ambulance Kastner s.r.o. - ordinace BEROUN Ošetření

Děkuji MUDr. Janu Kastnerovi a jeho manželce Bc. Lucii Kastnerove za úžasný profesionalní a zaroven lidský přistup ke každému klientovi jako individualitě...při jejich spolecnem ošetření máte pocit,že jste jejich jediným klientem...jsou vstřícní,ochotní, profesionalní a přitom úžasní...děkuji Jana Š. Králův Dvůr

F

Pana doktora mohu jen doporučit, mé dotazy vždy srozumitelně vysvětlí a nabídne možné řešení. S ďětmi to umí, antibiotika nepředepisuje bezdůvodně, zprávy jsou vždy srozumitelné, na dotazy odpoví i po telefonu a v případě plné ordinace pracuje i dvě hodiny po pracovní době

Bezvadný pan doktor i jeho tým, citlivý přístup k pacientům, drží palce. Ochotný, příjemný profesionál.

Vse uz bylo receno v komentarich vyse;o) Pan doktor a jeho zdravotni sestricka (tusim, ze zaroven i manzelka) jsou opravdu profesionalove v oboru a nechybi jim lidsky pristup k pacientovi. Libi se mi, ze pan doktor nezavrhuje i alternativni lecbu a prirodni preparaty. Po ordinacnich hodinach vas rozhodne nevyhodi.

Pan doktor je výborný odborník a velice vstřícný člověk. Zbavil mě problému s permanentně ucpaným nosem a opět mohu díky panu doktorovi dýchat. Po operaci mě opakovaně přišel osobně zkontrolovat. Je to profesionál.

G

Tak tohle byl první opravdový lékař s velkým L. Pomohl mě s problémem neustále ucpaného nosu. Lidský příztup, zájem o stav pacienta, dbá na přání pacienta, umí uklidnit, pamatuji si, jak mě po operaci vyndaval tamponádu z nosu, bohužel tam bylo trošku víc krve, než jsme asi všichni čekali, ale i tak se situace zvládla na jedničku, dokonce se na mě pak přišel ještě podívat a takhle bych tu mohl vypsat další věci, kdy se zachoval profesionálně, nadstandartně. Prosrě jednička, víc takových doktorů a lidé, by se pak k nim nebáli chodit.

Pan doktor Kastner je úžasný nejen odborností, ale hlavně má v sobě i lidský přístup - máme pocit, že po první minutě v ordinaci už se cítím lépe....a jak známo, každá nemoc potřebuje i psychickou podporu.Růžičkovi Beroun

Od té doby ,co znám pana doktora Kastnera,věřím,že jsou mezi námi andělé.Drahomíra Hahnová Beroun