Adresa

Ord.praktického lékaře pro dospělé
Jiráskova 116, Vodňany

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ord.praktického lékaře pro dospělé Jiný

Přišel jsem k panu doktorovi s problémy podobnými pro Covid19. Vůbec mne nevyšetřil, nepřistoupil ke mě na menší vzdálenost než 2 metry a poslal mne na hygienu. Takový přístup jsem opravdu nikde nezažil. Opravdu nedoporučuji !

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Mám jen ty nejlepší zkušennosti. Jsem rád, že mám takového lékaře, jako je pan Jan Egert. Za svůj názor se rozhodně nestydím a rád se podepíši. David Rothschedl

Ověřený profil

Velmi dobrý lékař, profesionál na svém místě. Mám jen ty nejlepší zkušenosti.


vecny a profesionalni lekar


Tohoto lékaře navštevuji již několik let(7) a mohu jen chválit. Je lékařem celé mé rodiny a její další 3 členové by se mnou jistě souhlasili, že je to člověk na svém místě. Je svědomitý, vyšetřuje důsledně ale k zdravotním problémům má věcný přístup. Má-li podezření doporučí, vyžádá si další vyšetření, aby vyloučil případné nejhorší scénáře a byl si konečnou diagnozou opravdu jistý.


Mám jen ty nejlepší zkušenosti a všichni co zná a k panu doktorovi chodí jej také jen chválí. pacient


V

Pana doktora znám již od počátku co začal ve Vodňanech ordinovat a lepšího diagnostika neznám!
To co čtu tady výše jen žasnu,a nedokážu věřit tomu co je tu popisováno, sama jsem se již do této doby starala o 3 lidi kteří odcházeli na rakovinu a to co jsem zažila nedávno před pár týdny jak jednal lékař v Pha s babičkou,jak doslova člověka antidepresivy a jinými tomu podobnými léky člověka utlumí už v době kdy to ještě není ani nutné, upoutaji pouty do postele, že mu ani nedaj šanci si urovnat život..injekci přijdou píchnout až když mají čas, o jiném servisu ani zdání...atd...to by se paní asi upsala,kdyby zažila tohle,... před 3 lety jsem naopak měla možnost využít služby domácího hospice a to byla jiná péče ohleduplně člověku sdělili...jak a co se bude dít, jak se zachovat,kdy a jaké léky podat, kdy volat lékaře apod.aby nebyl zaskočený...možná je měli poučit v nemocnici ,když si brali tetičku domů jak se postarat o člověka s touto diagnozou doma,vím není to jednoduché a pak si člověk říká...ten doktor mohl udělat víc..většinou nemůže.Myslím že pan doktor je velmi dobrým doktorem pacient ho vždycky zajímá a neodbude ho jen rychlým receptem a rychle ven. Na vlatní kůži jsem zažila v okrese ČK. 70 letého přiopilého slovenského lékaře na pohotovosti a to si pak svého lékaře sakra vážite.


V

Pana doktora znám již 18 let a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy jsem se mohl na jeho rady spolehnout. Také moje rodina s ním má ty nejlepší zkušenosti.


P

dobrý diagnostik a včasné doporučení k odbornému specialistovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti