Ord.praktického lékaře pro dospělé
Jiráskova 116, Vodňany

Umístění: Ord.praktického lékaře pro dospělé Jiný

Přišel jsem k panu doktorovi s problémy podobnými pro Covid19. Vůbec mne nevyšetřil, nepřistoupil ke mě na menší vzdálenost než 2 metry a poslal mne na hygienu. Takový přístup jsem opravdu nikde nezažil. Opravdu nedoporučuji !

Mám jen ty nejlepší zkušennosti. Jsem rád, že mám takového lékaře, jako je pan Jan Egert. Za svůj názor se rozhodně nestydím a rád se podepíši. David Rothschedl

Velmi dobrý lékař, profesionál na svém místě. Mám jen ty nejlepší zkušenosti.

vecny a profesionalni lekar

Tohoto lékaře navštevuji již několik let(7) a mohu jen chválit. Je lékařem celé mé rodiny a její další 3 členové by se mnou jistě souhlasili, že je to člověk na svém místě. Je svědomitý, vyšetřuje důsledně ale k zdravotním problémům má věcný přístup. Má-li podezření doporučí, vyžádá si další vyšetření, aby vyloučil případné nejhorší scénáře a byl si konečnou diagnozou opravdu jistý.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti a všichni co zná a k panu doktorovi chodí jej také jen chválí. pacient

Pana doktora znám již od počátku co začal ve Vodňanech ordinovat a lepšího diagnostika neznám!
To co čtu tady výše jen žasnu,a nedokážu věřit tomu co je tu popisováno, sama jsem se již do této doby starala o 3 lidi kteří odcházeli na rakovinu a to co jsem zažila nedávno před pár týdny jak jednal lékař v Pha s babičkou,jak doslova člověka antidepresivy a jinými tomu podobnými léky člověka utlumí už v době kdy to ještě není ani nutné, upoutaji pouty do postele, že mu ani nedaj šanci si urovnat život..injekci přijdou píchnout až když mají čas, o jiném servisu ani zdání...atd...to by se paní asi upsala,kdyby zažila tohle,... před 3 lety jsem naopak měla možnost využít služby domácího hospice a to byla jiná péče ohleduplně člověku sdělili...jak a co se bude dít, jak se zachovat,kdy a jaké léky podat, kdy volat lékaře apod.aby nebyl zaskočený...možná je měli poučit v nemocnici ,když si brali tetičku domů jak se postarat o člověka s touto diagnozou doma,vím není to jednoduché a pak si člověk říká...ten doktor mohl udělat víc..většinou nemůže.Myslím že pan doktor je velmi dobrým doktorem pacient ho vždycky zajímá a neodbude ho jen rychlým receptem a rychle ven. Na vlatní kůži jsem zažila v okrese ČK. 70 letého přiopilého slovenského lékaře na pohotovosti a to si pak svého lékaře sakra vážite.

Pana doktora znám již 18 let a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy jsem se mohl na jeho rady spolehnout. Také moje rodina s ním má ty nejlepší zkušenosti.

dobrý diagnostik a včasné doporučení k odbornému specialistovi