Nemocnice Jihlava - Otorynolaryngologické oddělení
Vrchlického 59, Jihlava

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Profesionální přístup,a odborná pomoc při výběru sluchadel.

Umístění: Nemocnice Jihlava - Otorynolaryngologické oddělení Jiný

Pan doktor je úžasný. Ma 5leta dcera měla velikou cystu v krku, pan doktor se o ni velmi zajímal, operaci dělal sam a ještě za malou i když nemusel chodil. V případě kdy jsem se bála po operaci jaem zavolala, přijela a pan doktor mi pomohl. Je skvěly, a je vidět ze je vážně zkušený. Názory, ze je arogantní atd.. Nemyslim si. Dle me je opravdu skvělý. Díky

Umístění: Nemocnice Jihlava - Otorynolaryngologické oddělení kontrola zhoršeného sluchu

Zatím moje nejhorší zkušenost s lékařem co jsem kdy zažila. Pan dokotor naprosto arogantní, bez zájmu o mé pětileté dítě. Věnoval minimální pozornost předchozím záznamům, které byly důležité. Nebyl ochoten komentovat výsledek vyšetření. Když jsem ho požádala o komentář, byl ironický, zdůrazňoval jaký je odborník s 25lety praxe (což nebylo to, na co jsem se ho ptala - zajímal mne zdravotní stav mého dítěte, který mi okomentoval velice neochotně a velice stručně). Naprostá nespokojenost. Po 2 hodinách v čekárně 2 minuty v ordinaci, které byly opravdu neuctivé a neprofesionální. Pan doktor Čermák opravdu NEDĚLÁ čest svému řemeslu a detailní hodnocení posílám i na vedení jihlavské nemocnice, aby se zamysleli nad tím, zda opravdu "takové odborníky" musí mít na palubě.

Umístění: Nemocnice Jihlava - Otorynolaryngologické oddělení Přetrvávající angína

I já se bohužel připojuji s velmi negativní zkušeností s panem doktorem Čermákem. Vše začalo tím, že jsem onemocněl angínou a moje praktická lékařka mi napsala Penbene, lék ale ani po dobrání poslední tablety po týdnu nezabral a na kontrole se paní doktorka zhrozila, že moje mandle stále vypadají stejně, CRP hodnota také stále vysoká a v ordinaci mi naměřila 38° a do toho silný kašel, kvůli kterému jsem už kolik nocí nespal. Odeslala mě proto na ORL ambulanci do nemocnice a že s výsledkem se mám vrátit. Jaké bylo mé překvapení, když pan doktor naznal, že mandle jsou v normě, teplota 38° také není problém, CRP hodnota jakbysmet a kašel má prý každé druhé dítě, tak co on s tím má jako dělat. Výsledek byl, že doporučil bylinný sirup na kašel a ihned ukončit neschopenku. Vrátil jsem se zpátky k praktické lékařce, ta nemohla uvěřit tomu, co četla ve zprávě. Nasadila jiná antibiotika a pokračuje v léčbě. Moje zkušenost je taková, že pan doktor je arogantní, bez zájmu o pacienta a návštěva tohoto doktora je ztráta času.

Umístění: Nemocnice Jihlava - Otorynolaryngologické oddělení Zánět v uchu dítěte

U mé 8 měsíční dcery probíhala již po třetí ataka zánětu ucha. Přijeli jsme tedy znovu do JI ambulance, kde pan doktor automaticky nasadil na naše potíže ATB. Kultivaci, o kterou jsem požádala, nebyl ochoten udělat, protože dle jeho slov "toto dělá již 20 let". Vzhledem k jeho aroganci, sprostému chování a nezájmu jsem byla nucena znovu navštívit pediatra, nechat udělat kultivaci u něj a pouze jako třešničku na závěr mohu podotknout, že ani 20 letá praxe panu doktorovi nestačila k tomu, aby provedl důkladné vyšetření (zjistil citlivost na ATB, kultivace), a bohužel pro nás, jsem ATB, která předepsal, kapat začala, ačkoliv bylo posléze prokázáno, že byly nasazeny chybně. Rozhodně pana doktora nedoporučuji, nemá zájem o pacienty a je sebestředný.