Jan Čermák, psychiatr Říčany

Ústavní 91, Praha
Psychiatrické centrum Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: psychiatrická ordinace Jiný

Nejlepší lékař chováním i odborností. Chodím k němu již mnoho let a vždy se mi snažil pomoci a nikdy mě neodbyl.

Přidávám se do fanklubu doktora Čermáka. Těžko napsat něco, co už tady nepadlo. Je super. A fakt kus!

Vstřícný, empatický, odhodlaný pomoci, vzdělaný, na svůj věk moudrý, pracovitý, pořádný. Naslouchá, dobře klade otázky, pamatuje si pacienta a jeho problémy a společně je odbourávají a řeší.Umí vybrat a hledat správnou medikaci a přizpůsobí ji podle potřeby pacienta. Má velmi lidský a rovnoprávný přístup k pacientům.
Věřím, že mi dokáže pomoci. Jana Lukůvková

Nejlepsi lekar co jsem zatim poznala.

Pan doktor Čermák je vynikající lékař a člověk.Rozhodně bych hodoporučil všem.Takových lékařů s pochopením pro pacienty a s výbornými výsledky je málo.
Nyní má jinou adresu: psychiatrická ordinace, Olivova 312 Říčany, PSČ 251 01, Tel.323 601 575

Pan doktor mi pomohl po půl roce trápení, kdy jsem střídala doktory, absolvovala spousty nepříjemných vyšetření a nikoho nenapadlo, že by veškeré mé problémy mohly mít název úzkostná panika. Díky panu doktorovi, nasazení správných léků, ale hlavně jeho přístupu a odbornosti jsem po roce opět ve skvělé kondici. Pana doktora vřele DOPORUČUJI a jen potvrzuji, že opravdu ordinuje v Říčanech.

Pana doktora mohu jen doporucit. Je to skvely lekar i clovek.

Mohu doporučit, první psychiatr, který mi opravdu pomáhá.

Lidský přístup.

Velice dobrý psychiatr. Vzbudil ve mně důvěru při prvním kontaktu. Výborný přístup.