psychiatrická ordinace

Psychiatrické centrum Praha
Ústavní 91, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrické centrum Praha Jiný

K panu doktorovi Čermákovi chodím opravdu dlouho. Skoro od doby, co přestal působit v PCP v Bohnicích. Ze začátku se snažil a byl velmi milý a pracovitý a skvělý a všechno, co je tady napsáno. Po 15 ti letech, co k němu docházím, se zajímá jen o to abych nebyla tlustá kvůli působení léku.
Léčím se se schizofrenií a tento přístup mi přijde opravdu mimo mísu...
Pan doktor mě nikdy neposlal na žádnou terapii a na otázku invalidního důchodu mi řekl, že lidé s invalidním důchodem nechtěj pracovat.
Já sám mám invalidní důchod I. stupně, ale měl bych mít III. stupně, ale to pana doktora vůbec nezajímá...
Takže pokud se léčíte s ADHD, tak si k němu choďte. Ale pokud máte těžkou duševní poruchu, tak se mu obloukem vyhněte...

Umístění: psychiatrická ordinace Jiný

Nejlepší lékař chováním i odborností. Chodím k němu již mnoho let a vždy se mi snažil pomoci a nikdy mě neodbyl.

Přidávám se do fanklubu doktora Čermáka. Těžko napsat něco, co už tady nepadlo. Je super. A fakt kus!

Vstřícný, empatický, odhodlaný pomoci, vzdělaný, na svůj věk moudrý, pracovitý, pořádný. Naslouchá, dobře klade otázky, pamatuje si pacienta a jeho problémy a společně je odbourávají a řeší.Umí vybrat a hledat správnou medikaci a přizpůsobí ji podle potřeby pacienta. Má velmi lidský a rovnoprávný přístup k pacientům.
Věřím, že mi dokáže pomoci. Jana Lukůvková

Nejlepsi lekar co jsem zatim poznala.

Pan doktor Čermák je vynikající lékař a člověk.Rozhodně bych hodoporučil všem.Takových lékařů s pochopením pro pacienty a s výbornými výsledky je málo.
Nyní má jinou adresu: psychiatrická ordinace, Olivova 312 Říčany, PSČ 251 01, Tel.323 601 575

Pan doktor mi pomohl po půl roce trápení, kdy jsem střídala doktory, absolvovala spousty nepříjemných vyšetření a nikoho nenapadlo, že by veškeré mé problémy mohly mít název úzkostná panika. Díky panu doktorovi, nasazení správných léků, ale hlavně jeho přístupu a odbornosti jsem po roce opět ve skvělé kondici. Pana doktora vřele DOPORUČUJI a jen potvrzuji, že opravdu ordinuje v Říčanech.

Pana doktora mohu jen doporucit. Je to skvely lekar i clovek.

Mohu doporučit, první psychiatr, který mi opravdu pomáhá.

Lidský přístup.