Jaselská 265, Kolín
Ortopedicko - traumatol. ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedicko - traumatol. ambulance Jiný

Bohužel naprosto negativní zkušenost. Místo řádného vyšetření mi doporučil pouze klid a prášky na bolest. Jiný lékař mi hned v ordinaci vyšetřil koleno ultrazvukem a poté mě okamžitě poslal na rezonanci, kde zjistili natržený meniskus a nyní čekám na artroskopii. Pokud by pan Balík jednal jako zodpovědný lékař, tak jsem mohla mít dnes již koleno v pořádku. Nedoporučuji nikomu kdo chce najít příčinu svých potíží a nespokojí se jen s odstraňováním příznaků.

Pana doktora jsem z minulosti znala a i jsem ho doporučovala svým známým a rodině.Po návštěvě s dcerou,která sportuje na republikové úrovni sportovní aerobik,jsem byla velmi zklamaná a šokovaná z jeho přístupu k dceři a ke mně.O to vice,že se pohybuji v oboru.Pan doktor se dceři téměř vysmál,že nosí závěs,že jeji obtíže neodpovídají nálezu a v podstatě si vymýšlí.Sama jsem si zařídila MR ramene,kde byl nález natržení jednoho z úponú ramenni manžety.I tento nález nebyl pro pana doktora dostačující k tomu,aby se k tomu vyjádřil.Arogance s jakou k nám přistupoval byla pro mně absolutně nepochopitelná.Naše návštěva byla ukončena slovy:"Jděte si s tim ,kam chcete".A tak taky uděláme...bohužel tuto ambulanci již nukdy nenavstívím ani nedoporučím.Martina z KH

Velmi pohodový člověk, sice jsem byl jen na kontrole,
ale dobře mi poradil a zodpověděl všechny otázky co se týče rekonvalescence.
Mohu jen doporučit.

Osobne zkusennosti s panem doktorem nemam, ale maminka ano - bohuzel negativni. Operace maminciny kycle dopadla sice dobre, ale celkovy pristup a ochota uz kladne hodnotit nemohu. Az na berle nenapsal mamince zadne pomucky, ktere byly po operaci potreba. Ty ji museli napsat v nemocnici - samozrejme s vytkou, ze to uz mel udelat osetrujici lekar. Dale pak tvrdil, ze po operaci nema narok na lazne - coz byl po provereni s VZP a nasledne i s obvodni dr. a pak neulozkou nesmysl. Narok na lazne maminka mela. Kdyz mu to pri dalsi navsteve rekla, tak lazne velice neochotne a s prupovidkami napsal - bohuzel uz propadla zakonem dana lhuta, takze maminka je bez lazni. Panu dr. jsem osobne volala a rikala mu, co mi rekli na VZP, on si vsak stale tvrdil svoje a jeste se citil dotceny. Shrnuto zkusennost velmi spatna, maminka bez lazni, pristup na bodu mrazu. Upozornuji, ze noha neni vubec plne zrehabilitovana a dle nazoru dalsich lekaru je urcite rehabilitace nebo lazenska pece potreba. Takze - NIKDY VICE. Dolezalova

naprostý nezájem

velmi dobry

Dobrý den, byl jsem u pana doktora na operaci kolena. Můžu jen doporučit! Velmi dobrý a ochotný Pan Doktor. Koleno maká jak má...díky p.Husa

Na pana dr.Balíka jsem se v minulosti obracel několikrát s různými problémy a vždy mi pomohl. DĚKUJI. To, že bere pacienty bez objednání mi nevadí, sám se rozhodnu jestli mohu a chci počkat. Víc mi vadí když jsem někam objednán na 9hod.a stejně mne vezmou do ordinace v 11.

MUDr. Jan Balík mne vyšetřil a po té operoval koleno s výborným výsledkem. Tento lékař má velmi příjemné vystupování, uctivvý přístup a mnoho jiných vlastností, které by lékař měl mit a které u jiných často marně hledám.
R. Římal

myslim si,ze kdyz ma pan doktor webove stranky,mohl by dat verejnosti na vedomi,kdy ma dovolenou,kdy ma kongres,aby clovek nemusel chodit zbytecne.Prave ted mezi vanocnimi svatky clovek nevi,jestli se ordinuje,nebo je dovolena.Nechodim kazdy den okolo,abych si to precetla na dverich.Jinak super orthoped.