Praktický lékař pro dospělé
Svatoplukova 10, Hranice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé nemoc

Paní doktorka je velice milá, odbornice na svém místě. A má srdce!!! K takové lékařce je i v nemoci radost jít. Díky Blanka

Umístění: Praktický lékař pro dospělé různé nemoci

Paní doktorka je velice milá, pečlivá a vždycky mi pomohla. Je to u mě paní doktorka s velkým D. Je velice empatická a lidská. Je to anděl v lidské podobě. Mám ji moc ráda. Lepší doktorku jsem zatím nikdy nepoznala.
Macháňová Ludmila

příjemná, pečlivá, empatická...jen ta plná čekárna téměř pokaždé...paní doktorko, obdivuji Vás, že to zvádáte :)

Přešli jsme k paní doktorce i s manželkou. Paní doktorka je velmi empatická a hodná. Nedovedu si představit že by někoho odbila. Takového lékaře bych přál všem. Myslím že je i velmi pečlivá (těžko mnou neodborně posoudit, že) a dělá i vyšetření "pro jistotu". Např odebere krev i když to není nutné, jen aby měla jistotu. U jiných lékařů se o podrobnější vyšetření musíte doprošovat. Je ochotná podrobně vysvětlit co se děje a jak se to dá řešit.
Další výhoda je že v budově je laboratoř.
V čekárně má logický systém pořadníku, vždycky mě u lékaře frustrovalo jak dokázat kolikátý jsem v pořadí .)
dělnajz Robin - 33 let

Paní doktorka je velmi příjemná a pečlivá,mohu ji jen doporučit.jen kdyby bylo takových lékařů více.jenom ta sestra by se měla zamyslet nad svým chováním k pacientům.jsou věci které by si měla nechat pro sebe a ne je ventilovat před pacienty.svým chováním nás pacienty někdy hodně zaráží.sestři,chce to úroveň!!!

Je super,snaží se pomoci a najít příčinu bolesti,napsat doporučení ke specialistovi,poslouchá,co pacient potřebuje,je ochotná a laskavá,to se dnes málo vidí.

Nejlepší paní doktorka, starostlivá, pečlivá. Jen má arogantní sestřičku, která je schopna říct,že nepředepíší recept pacientovi dřív než za 2 dny, protože je po dovolené a má hodně práce.

Nejlepší Paní OBV. DOKTORKA + SESTŘIČKA/profesionalita a přístup k pacientů
Děkuji
Jiří Necid ml.

vynikající paní doktorka slepší jsem se nesetkal

The best of