Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Ambulantní neurologie
Bezručova 10, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Ostrov Jiný

Byla jsem u paní lékařky poprvé a naposledy. Její chování bylo hrubé a neadekvátní. Paní doktorka v první chvíli působila dobře, ptala se mě na otázky co mě přivádí atd. Já odpovídala když ale došlo na otázku zda jsem prodělala COVID tak jsem jí řekla že ANO, pak se mě zeptala zda jsem očkována a já odpověděla že ne. V tu chvíli se na mě otočila a začala se rozčilovat proč nejsem??? že by jí to zajímalo.Z jakého důvodu? Řekla jsem jen, že nejsem ať se nezlobí ale že toto je má osobní věc. Začala být hrubá, začala nadávat, že kvůli takovým jako jsem Já, umírá v nemocnicích spousty lidí atd...vysloužila jsem si v podstatě nálepku vraha.Proč nejsem, z jakého důvodu, že to chce vědět, že jí to zajímá a tlačila na mě, bylo mi to velmi nepříjemné. Paní MUDR. jsem odvětila že jsem přišla na vyšetření a ne k soudu, aby mě soudila , jestli by mě tedy vyšetřila a nebo ne??? Tak mi hrubě odvětila no dobře, tak tedy vás vyšetřím. Ale celé vyšetření bylo hrozné. Já jsem byla úplně bezmocná, bylo mi z toho zle.P. doktorka asi zapomněla že skládala jakousi Hippokratovu přísahu. Každopádně při vyšetření si vyřizovala osobní hovory, psala sms atd... ani se neomluvila, a ještě mě vyděsila že pokud mi na dalším vyšetření nic nenajdou tak půjdu do tunelu aby se zjistilo zda nemám něco v mozku. Každopádně , mi paní doktorka na další žádanku napsala že nejsem očkována, což je absolutně zavádějící. Rozhodla jsem se na lékařku podat trestní oznámení a stížnost.Toto chování bylo naprosto v rozporu s její kompetencí. Neměla žádné právo se dožadovat odpovědi, ani mi něco takového zavádět do dokumentu na další ošetření,potažmo mě nařknout z toho že jsem nezodpovědná a v podstatě jsem nakazila plno lidí atd. Křivé obvinění a pomalu by mě ani nevyšetřila jen soudila.

Umístění: Ambulantní neurologie

Chodím k p.doktorce se synem 20 let a s přístupem jsem spokojená,je velmi příjemná a ochotná i mě pomohla

Velmi profesionální, příjemná p. doktorka se zájmem o pacienta. K p. doktorce chodím víc než 10 let a s léčbou i přístupem jsem velmi spokojena. V žádném případě bych lékařku neměnila a jsem vděčná, že patřím do její péče. Moc děkuji. Dagmar

K paní doktorce jsem se dostal po 15 letech strádání v rukou Sokolovských "lékařů" s epilepsií.
Poprvé jsem po té době byl na vyšetření magnetickou rezonancí. Po dvou letech mi zmizely velké záchvaty a po té mne paní doktorka poslala na vyšetření do Prahy, Motola k dr. Marusičovi, který mne po 5 měsících vyšetřování doporučil na operaci. Uplynulo již 12 roků od operace a záchvaty úplně zmizely. Nyní jsem zdravý, samostatný, šťastně ženatý otec zdravé dcery, To vše díky paní doktorce, která si nemyslela, na rozdíl od svých sokolovských kolegů, že to co nedokáže ona, neumí nikdo a poslala mne do Prahy. Škoda, že není v hodnocení stupeň vynikající, určitě by si ho zasloužila. Moc Děkuji

V žádném případě tuto paní doktorku nedoporučuji - nepříjemná, neochotná, jakýkoli dotaz jí obtěžuje, buď neodpoví vůbec, nebo odpoví s takovým arogantním výrazem, že už se bojíte zeptat se na něco dalšího. A nebo naopak na vás vychrlí tolik odborných výrazů, kde ani slovo není česky a strašně se diví, že ji nerozumíte. První věc, kterou nemám ráda, je pozdrav bez toho, aniž by se vám dotyčná osoba podívala do očí a na pozdrav vám odpověděla. Po vstupu do ordinace se paní doktorka neotočila ani od počítače, natož aby pozdravila. Jediné, co řekla bylo: "Doufám, že jste obě přezuté, abyste mi tady nenašlapaly!! " Byla jsem zde s babičkou, které je 88 let. Do doby než ji postihla mozková mrtvice, žila sama v domě, sama se o sebe dokázala postarat, objednala se k lékaři, kadeřníkovi, zavolala opraváře, nakoupila, uvařila, zkrátka nepotřebovala pomoc druhé osoby. Po mrtvici, která ji v létě postihla, je stále schopna samostatně žít, ale má problémy s mluvením, místo slova smrk, řekne smrčka, na očích má brýle, ale řekne, že tam má klíče. Prostě pokud ji posloucháte, víte o čem mluví a co chce říct, ale s telefonováním cizím lidem už je to horší. A právě při dotazu, jak máme s babičkou cvičit mluvení, když se jí pletou slova, nebo si na nějaké nemůže vzpomenout a čtení, které jí také moc nejde, mě paní doktorka nenechala ani domluvit a nepříjemným hlasem vykřikla: "Co byste chtěla, je jí 88!!!" Při dotazu, jestli by měla babička nárok třeba na CT vyšetření mozku mi bylo řečeno, ať s tím ani náhodou nepočítáme, že je to drahé a pro ní zbytečné. Takže už jsem se radši na nic neptala a těšila se, až tuhle ordinaci opustíme. Jediné "vyšetření", které paní doktorka udělala bylo, aby se babička prošla po ordinaci tam a nazpátek a to bylo vše!!!! Konečně vytiskla zprávu, ve které bylo napsáno, že babička trpí dyslexií a dysgrafií a že doporučuje kontrolu zde, za půl roku. Nechápu proč??? Ani náhodou už nás tu nikdo neuvidí, hned druhý den jsme našli pro babičku nového neurologa. A nakonec to doktorka dovršila tím, že z ordinace zavolala na sestřičku: "Teď mi sem nikoho neposílej, chci si sníst jogurt, tak ať si počkají!" A to nemluvím o tom, že bylo 10 minut po deváté hodině dopoledne a v čekárně čekalo asi dalších 5 lidí, kterých sem litovala, že návštěvu u té "paní" ještě nemají za sebou...
Takže za nás ještě jednou, V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJEME!!!!!

Ze své vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Paní doktorka se snaží zjistit příčinu vašich obtíží. Váš problém ji určitě není lhostejný. V případě potřeby vás odešle ke specialistům. Hodně mi pomohla.

Když se u mě poprvé objevila poúrazová epilepsie, tak jsem začal chodit právě k p. Heinekové. Mám stavy něco jako deja vu, kdy často i několikrát za den cca na minutu prostě vypnu a nic si nepamatuji. Momentálně jsem rozhodnutý, že od paní Heinekové odcházím, protože epilepsii ,,léčím" již 4 roky a žádný výsledek. Léčba MUDR. H. vypadá asi takto - za 4 roky, jsem byl na návštěvě asi 3x, jediné co se děje, tak že p. Heineková zkoušela nové prášky. (Kolikrát na jiné neurologii(třeba v Praze) mi bylo řečeno, že mám špatné prášky, nebo malou dávku). Do toho žádná výzva na kontrolu, prostě nic! A když už se chce člověk aspoň objednat trvá to tak 2-3 měsíce. A dokážu si představit, jak by vypadala ta další. A to nemluvím o náladovosti p, dokorky.

Já s paní doktorkou nikdy problém neměl, přijde mi vstřícná, milá, a s úspěchem řeší problémy. Když jsem potřeboval změnit léky, ochotně semnou zkoušela více různých druhů, podle nepříznivých účinků jsme poté vybrali ten nejvhodnější. Také nechápu negativní ohlasy na ní.
Tak mě napadá, jestli to poté nebylo vzájemné, kdyby to náhodou byla pravda a chovala se tak, tak určitě ne bezdůvodně, ale v závislosti na druhé straně.. a/nebo to byl jen špatný den a ten samozřejmě míváme někdy všichni :)

Od doby, kdy je na tomto oddělení ostrovské polikliniky zaveden systém "NA NEUROLOGII OBJEDNÁVÁME POUZE V PÁTEK", je poměrně svízelné se k paní doktorce objednat. Nestačí, že termíny jsou dvouměsíční, ale musíte si zavolat výhradně
v pátek, což je jediný den v týdnu, kdy zde lékařka ordinuje, a to mezi osmou či devátou a třináctou hodinou, pouze v tuto dobu má sestra údajně k dispozici objednací diář. Jeví se mi to jako naprosto nesmyslné. Vyjádření sestry Tkáčové o tom, že dřívější termín vyšetření je poskytován pacientům, co přichází "s hlavou pod paží", se mi jeví jako nevhodné vůči všem, kdo vstupují s hlavou na krku, leč problémy mají....Na sedmnáctitisícové město zajisté jeden neurolog ordinující půl dne v týdnu nestačí. Neměl by se na tím někdo kompetentní zamyslet???

Vyšetření našeho syna u paní doktorky trvalo cca 10 minut, ani neodpověděla na pozdrav, po cca 5 minutové prohlídce se jala psát zpravu o shopnostech našeho syna, nemá vůbec vztah k dětem, nerozumím tomu jak může dělat dětského neurologa. Rodičům vůbec neumí poradit, nic nedoporučí a ani Vám neřekne že existuje organizace jako třeba Raná péče, která pomáhá dětem s postižením. Nedoporučuji, bohužel dětský neurologů je v tomto kraji pomálu, ale pokud budete mít vážnější problém, doporučuji zajet až do Plzně či Prahy, zdraví máme jen jedno a zdraví našich dětí je to nejcenější. Což paní doktorka, která vůbec nemá žadáné sociální cítění, nechápe.