Praktický zubní lékař
K hájence 734, Sezimovo Ústí

Profesionální přístup. Příjemné jednání. Při vyslovení obav ze zákroku reagoval snahou o uklidnění a zmírnění obav. Vše popsal, vysvětlil.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Práci odvádí dobrou to se musí nechat, ale ta arogance!! Telefonicky jsem mu řekla problém jelikož ráno nebere akutní případy ví že se zubech mám delší dobu problém Tak mi řek že mám přijít s tím že si tam počkám že mě vezme mezi Čekala jsem tam 40 minut! Po tu dobu tam neměl žádného pacienta a když zjistil že tam sedím s klidem zabouch dveře a nechal čekat dál Práci perfektní, ale to chování AROGANCE!!!!

Přístup pana Wofka se mi nelíbí. Opakovaně se chová arogantně, povýšeně. Prohlásil, že když nemám peníze na umrtvovací injekci, nezajímá ho, že mě to bolí a nemám mu "kazit práci". Nemohu posoudit jeho odbornost, nicméně po stránce přístupu a podle výsledků jeho nemám, co bych pochválil :(

Tady se nesmí psát vulgarismy, to je sice hezké, ale tenhle pán si slušné výrazy nezaslouží..To není lékař, ale opak. Psychicky týrá své pacienty arogantních chováním a prochází mu to jen díky nedostatku zubařů.Ponižuje své pacienty, ovšem používá u toho vybraný slovník a tím pádem si myslí, že je vše OK. ...Už pár let jsem v šoku, kam až to nechají kompetentní dojít. Ten pán šíří kolem sebe jen zlo a stresuje pacienty, místo aby léčil nejen technicky, ale i slovem.Co ten dokáže vypustit z úst za netaktnosti ovšem s přezdvořiloironickým tonem, tak to už je volající do nebe.....Působí lidem zbytečně už tak dost zvýšený tep ze všeobecného strachu ze zubařského křesla, zvýšený tlak, stres a tím pádem zhoršení anginy pectoris a spouštění dalších nemocí, nemluvě o nervových potížích zdeptaných paientů...

Jako dospělý jeho chování vydržíte. Děti k němu neberte. Sedmiletá dcera se mu tam při vrtání rozbrečela a on řekl, aby jsme pro ni vyhledali vyhledali psychiatra. Ať si pan Wofek strčí svůj um/neum někam. On je něco jako kynolog, co nesnáší psy.

Vždy profesionál poradí a zachrání i nemožné

Jiného zubaře jsem nikdy neměla. Proč? Ono je docela problémem si jiného najít a pan Wofek to ví. Myslím, že je dobrý, ale jeho přístup k člověku není zrovna lidský. Každý je nějak náladový, ale on dokáže pacientovi zkazit celý den. Nemám s ním dobré zkušenosti - nepochybuji o jeho kvalitách, jak je již zmíněno "zub chce za každou cenu zachránit, trhání je krajní varianta", ale doktor, který vám dá jasně najevo, že "to vy si dovolit nemůžete, uděláme to onak (vysvětlení: zákrok šetrnější - kde hodně platíme VS. zákrok bolestný - hradí pojišťovna", není správný doktor. Jako by pacienty opovrhoval.

- profesionál
- přehled v moderním lékařství
- léčí zuby
- vytrhnutí zubu je krajní varianta
- nerad dělá zbytečnou práci ... Pokud se pacient nedrží jeho rad, tak pocítí psychické působení!

Profesionál. Odvádí opravdu kvalitní práci. Pokud děláte to, co vám řekne a nehádáte se s ním, je to skvělý člověk.
Má zajímavý zvyk - komentuje třeba politické zprávy z rádia a člověk mu k tomu nemůže nic říct, protože má zrovna plnou pusu jeho nářadí. :-)

vše o.k.