Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Nedávno jsem byla u pana doktora. Když jsem mu zdelila , že mi otékají nohy a bolí mě, řekl že to dělá váha a že bych neměla jíst, žádné léky mi nepředepisuje, i když jsem ho prosila a ani ke specialistovi mě neposlal. Nepochopila jsem takovou neochotu a nelidskost. Chodím tam často a nikdy mi nedokázal pomoci. Raději si najdu nového lékaře. Velké zklamání.

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. vyšetření babičky

Nedávno jsem musela řešit převoz 100leté babičky z Jindřichova Hradce, pan doktor Šlosar a sestřička mi vyšli vstříc a přijali babičku. Když jsme přišly na prohlídku, pan doktor se babičce plně věnoval, vyšetřil jí ze všech stran, byl milý a usměvavý, sestřička také. Byla jsem velmi mile překvapena profesionalitou a vlídností. Moc děkuji Eva Hájková

MuDr. Šlosar je velice dobrý lékař, chodím k němu cca 2 roky, pomohl mi hodně, pravidelně mi dělá preventivní prohlídku a je velice příjemný.

Přečetl jsem si všechna hodnocení MUDr. Šlosara. Plně chápu rozpoložení lidí, kteří je napsali. Ale podívejte se na věci ze širšího hlediska. MUDr. Šlosar je můj lékař již přes 20 let. Za tu dobu jsem zažil mnoho pacientů, kteří požadovali vyšetření, přestože jim nic nebylo. Mnohokrát jsem zažil v čekárně dohadování pacientů, kdo přišel dřív a kdo půjde hned a kdo si počká. Mnohokrát zasahovovala sestřička a v několika případech i pacienty vyhnala, protože tam chodili každý den pro nic za nic. Osobně jsem byl přítomen (byly otevřené dveře k lékaři), když MUDr. Šlosar oznamovel pacientce: "Tak už vás můžu poslat jen na psychiatrii. Tam jste ještě nebyla." Ale k mým osobním zkušenostem. Na MUDr. Šlosara se nikdy neobracím s malýmy běžnými problémy (kašel, zvýšená teplota, rýma, únava a pod). Pokud jej navštívím, tak se vždy jedná o závažný problém. Vždy mě odborně vyšetřil, vysvětlil mi můj zdravotní stav a nabídl možnosti léčby. Když mi v Chomutovské nemocnici neodborně udělali chirurgický zákrok, zajistil odborné vyšetření v Praze Motole. Na MUDr. Šlosara si v žádném případě nemohu stěžovat. Jako lékař je vynikající. Jsem s ním nadmíru spokojený. Doporučuji!! Ale neotravujte ho s prkotinami!!!

Pan Šlosar naprosto ignoroval zdravotní potíže jednoho z mých prarodičů.
Záchrana v podobě akutního převozu do nemocnice přišla až ve chvíli, kdy
si pan Šlosar vzal dovolenou a byl zastoupen jinou lékařkou. Doufám, že
až se naskytnou zdravotní komplikace jemu, dostane se do péče stejně tak svědomitého lékaře, jakým je on sám!

Sice nepatřím mezi pacienty, kteří s panem doktorem přijdou často do styku, ale k panu doktorovi chodím již přes dvacet let a ani jednou mě nenapadlo vyměnit ho. Jeho přístup je profesionální, diagnózu mi vždy stanovil správně. Hodnotím ho jako nejlepšího. Sestřička též nejlepší.

Nestacim se divit nad vysledky tohoto webu, ale co naplat, jsme Cesi a umime si tak leda stezovat a zanadavat. Vubec se divim, ze jsou tu i kladne ohlasy, protoze, proc by nekdo ztracel cas chvalikama? Vzdyt kazdy prece rad hazi jen spinu, upozornuje na to nejhorsi. Lide maji od pradavna dar neustale resit jen negativa, rozhlednete se kolem sebe, o cem si lide povidaji? O tom, jak jim dneska rano ten magor nedal prednost na prechode a kdyz pak vyrazil z prace do terenu sluzebnim vozem, vsichni chodci si rekli, ze jej budou zdrzovat, no proste si vsichni delaji jen same naschvaly. Chodec krici "piráti silnic" a jen vleze do vozu, lamentuje "co se couras pres ten prechod? chces to snad pisemne"? Ano, bohuzel mluvim ze sve vlastni zkusenosti, alespon si to uvedomuji a snazim se na sobe pracovat. Ale zpet k panu Slosarovi. Je mym praktickym lekarem pres deset let a nemam, nac bych si stezoval. Pravda, je tu jiste pribuzenske pouto a prave diky tomuto jsem si onehda myslil, ze mam jakousi vyhodu, kdyz jsem se jej snazil umluvit k absenci krevni sedimentace. Ac jsem cely zaril, po nemoci ani tucha a vzdy me vysledky sedimentace byly negativni. Pribuzny nepribuzny, zachoval se profesionalne a ja musel absolvovat toliko nenavideny odber krve, ktery z devadesati procent konci mou horizontalni pozici na luzku. A hle, vysledek byl pozitivni, poprve... Ze sveho okoli znam lidi, co na nej nadavaji, co jej chvali, ale tak je to se vsim. Jsou lide, co travi kazde sobotni dopoledne v Globusu, kam ja zajdu vyslovene z donuceni. Kazdy ma jine pozadavky, jina meritka a i jina hodnoceni.
A jiste dovolite, abych si zde take zanadaval, docela mi to chybi :)
Pred lety jsem byl ucastnikem dopravni nehody, pamatuji si 100km/h na tachometru, potom smyk, tri stromy, rana a pak uz takrka nic, jen mlhave utrzky z cesty sanitnim vozem. Auto na odpis, policiste, a po par dnech ani ja, jsme nechapali, kudy jsme z toho vraku vlastne sami vylezli a ze jsme to vubec prezili. Na prijmu chomutovske chirurgie jsem sedel cely od krve s otresem mozku. Zadne vysetreni jsem neabsolvoval, jelikoz bylo uprednostneno sundavani sadry z ruky, asi osmilete, divenky. Asi po hodine cekani, bez penez, dokladu, klicu, jsem vyuzil nabidky znameho a nechal se odvest domu. Pravda, bylo to nemoudre, nicmene lide asi delaji nemoudra rozhodnuti, kdyz jejich hlava zazije naraz do predniho sedadla silou "darmomluvit" (- v rychlosti kolem 100km/h jsem nebyl pripoutan - rekl jsem si, ze na ten kousek...cca 3km ... to nema smysl.... chybami se clovek uci ). Dodnes nad tim premyslim, mozna me vysetril lekar pri ceste sanitnim vozem, ale prece jen....opravdu je sundani sadry prednejsi, nez osetreni cloveka, ktery muze mit nejake skryte vnitrni zraneni?
Avsak prace lekaru obecne je pro me praci jednou z nejtezsich. Ja, jakozto informatik, muzu udelat chyb jako maku, ale maximalne to muze stat jen nejake penize, byt v radech statisicu, ci milionu... asi bych neunesl pomysleni, ze bych ve sve praxi mohl zasadne chybovat pouze jednou. Takove pomysleni s sebou nese stres, nikoliv ten pozitivni, a stres zase chybovost.

před určitou dobou jsem s manželkou zašel na pohotovost kde sloužil mudr.Šlosar manželka byla malátná a zvracela a stolici měla zbarvenou do červena mudr.Šlosar ji prohlédl a oznámil ,že je chudokrevná dal jí ferronat a poslal domu s tím ,že v po neděli má jít na odběr krve.V neděli už neměla sílu vstát tak jsem ji odvezl do nemocnice a tam ji okamžitě přijali a zjistili že má prasklý žaludeční vřídek.Dostala 2,5 l krve.Ještě jeden den bez ošetření a byl konec.Proto nechápu ty kteří mudr.Šlosara hodnotí kladně to je asi léčil na rýmu na to bude mechr, ale poznat vnitřní zranění nato nemá.Jest-ji budete mít nějaký závažný problém proboha navštivte jiného specialistu.Jinak skončíte špatně.Ale jestli budete mít rýmu to za ním běžte to zvládne a neschopenku napsat umí.

záleží jak jste mladá a jak máte dlouho sukni.Nejhorší co znám!!!!
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Pan doktor Šlosar je arogantní, lhostejný a bezohledný vůči svým pacientům, s jakýmikoliv bolestmi vás pošle domů s brufenem a jeho zajímá pouze to, kdy si dá kávu s dealerkou (v době kdy v čekárně sedí pacienti a čekají až si tu kávu dopije)...a půjde domů. Nedoporučuji nikomu chodit k panu Šlosarovi a čekat celé dopoledne na to až vás pošle domů je jen ztráta vašeho času.