Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sokolská 581, Hradec Králové
FN Hradec Králové

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Pan doktor má úžasný lidský přístup a navíc je to opravdová špička v oboru. Evidentně velmi dbá na své další sebevzdělávání. Velká pochvala :)


Je opravdu nejlepší


K panu doktorovi jsem byla nucena přejít z důvodu dlouhodobých zdravotních komplikací, které moje předchozí doktorka nebyla schopna (ani ochotna) vyřešit. Pan doktor Kalousek byla poslední naděje, zvolila jsem ho kvůli velmi vysokému hodnocení. I když jsem chtěla lékařku - ženu, a ještě v Pardubicích, nelituji že jsem zvolila takto. Pan doktor je profesionál, velký gentleman, ochotný řešit problémy a komplikace - zatímco předchozí doktorka mi řekla že se nedá nic dělat a budu se muset smířit s bolestmi, MUDr. Kalousek mi hned navrhl hned několik variant řešení, z nichž hned první zabralo. Jsem rozhodně spokojená a panu doktorovi patří velký dík! Ten rozhodně ví o čem mluví


Pan doktor má velmi profesionální a lidský přístup, je to gentleman, mohu jen doporučit. Jsem mu vděčná za jeho přístup. Po operaci mne osobně navštívil, vše mi vysvětlil, užasný přístup.


Ověřeny pacient

pan doktor Kalousek je nejlepsi kapacita v gynekologii.osm let jsem nemohla otehotnet,ostatni doktori uz nade mnou zlomili hul a pan doktor dokazal nemozne, mam dve krasne zdrave deti a pocate prirozenou cestou.uz pri prvni navsteve zjistil co me je a vse se podarilo.to co on poznal za jednu navstevu ostatni nepoznali za osm let.panu doktorovi patri muj dik a budu mu vdecna do smrti.zaneta


Ověřeny pacient

Pan doktor je skvélý lékař, opravdu kapacita. Odborné znalosti na jedničku, pečlivý, vstřícné jednání, individuální přístup k jednotlivým případům, diskrétní a k ženám se chová maximálně gentlemansky.


Č
Ověřeny pacient

Lidsky i odborně vynikající. Mohu jen doporučit.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


L

Je to nejlepší gynekolog, kterého jsem poznala.


M
Ověřeny pacient

Velice milý, zodpovědný lékař, nemám co vytknout.


P
Ověřeny pacient

Pan doktor Kalousek je prostě jednička ve svém oboru. Chodila jsem k němu od svých 15 let, skoro 15 let, když se mi narodil holčička, tak mi bohužel sdělil, že se musíme rozloučit, protože je gynekolog specialista a musíme chodit k praktickému. Mrzelo mě to, ale vím, že on za to nemůže. Nejraději bych se k němu vrátila, ale nejde to. Je to fakt prima doktor a hlavně prima chlap.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti