Sokolská 581, Hradec Králové
FN Hradec Králové (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Pan doktor má úžasný lidský přístup a navíc je to opravdová špička v oboru. Evidentně velmi dbá na své další sebevzdělávání. Velká pochvala :)

Je opravdu nejlepší

K panu doktorovi jsem byla nucena přejít z důvodu dlouhodobých zdravotních komplikací, které moje předchozí doktorka nebyla schopna (ani ochotna) vyřešit. Pan doktor Kalousek byla poslední naděje, zvolila jsem ho kvůli velmi vysokému hodnocení. I když jsem chtěla lékařku - ženu, a ještě v Pardubicích, nelituji že jsem zvolila takto. Pan doktor je profesionál, velký gentleman, ochotný řešit problémy a komplikace - zatímco předchozí doktorka mi řekla že se nedá nic dělat a budu se muset smířit s bolestmi, MUDr. Kalousek mi hned navrhl hned několik variant řešení, z nichž hned první zabralo. Jsem rozhodně spokojená a panu doktorovi patří velký dík! Ten rozhodně ví o čem mluví

Pan doktor má velmi profesionální a lidský přístup, je to gentleman, mohu jen doporučit. Jsem mu vděčná za jeho přístup. Po operaci mne osobně navštívil, vše mi vysvětlil, užasný přístup.

pan doktor Kalousek je nejlepsi kapacita v gynekologii.osm let jsem nemohla otehotnet,ostatni doktori uz nade mnou zlomili hul a pan doktor dokazal nemozne, mam dve krasne zdrave deti a pocate prirozenou cestou.uz pri prvni navsteve zjistil co me je a vse se podarilo.to co on poznal za jednu navstevu ostatni nepoznali za osm let.panu doktorovi patri muj dik a budu mu vdecna do smrti.zaneta

Pan doktor je skvélý lékař, opravdu kapacita. Odborné znalosti na jedničku, pečlivý, vstřícné jednání, individuální přístup k jednotlivým případům, diskrétní a k ženám se chová maximálně gentlemansky.

Č

Lidsky i odborně vynikající. Mohu jen doporučit.

Je to nejlepší gynekolog, kterého jsem poznala.

Velice milý, zodpovědný lékař, nemám co vytknout.

Pan doktor Kalousek je prostě jednička ve svém oboru. Chodila jsem k němu od svých 15 let, skoro 15 let, když se mi narodil holčička, tak mi bohužel sdělil, že se musíme rozloučit, protože je gynekolog specialista a musíme chodit k praktickému. Mrzelo mě to, ale vím, že on za to nemůže. Nejraději bych se k němu vrátila, ale nejde to. Je to fakt prima doktor a hlavně prima chlap.