Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

paní doktorka je milá, velice ochotná a pečlivá. Má lidský přístup, kéž by tak bylo ve všech ordinacích.

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Vystřídal jsem odborného lékaře. Již první telefonický kontakt se sestřičkou i následné osobní setkání mě mile překvapilo. Rovněž první setkání s paní doktorkou mě opět mile překvapilo. S tak vstřícným přístupem se již dlouho nesetkal. Věřím, že jsem se dostal do péče dobrého odborného lékaře a že následná péče bude v můj prospěch. I po prvním osobním kontaktu vřele doporučuji.

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Hsem po operaci a implantátech v bederní páteři, s přetrvávajícími bolestmi, záškuby všech končetin atd. Žádala jsem předpis na francouzské hole a léčbu. Hole jsem nedostala, s tím, že mě nic nemůže bolet. Zkusila jsem to přes manželovy pochyby. Výsledkem bylo několik pádů, horší bolesti, inkontinence a převoz RZP na kliniku. Takže za mě tato paní už nikdy!

Umístění: HRADECKÁ POLIKLINIKA III Jiný

Mám bolesti zad, které mě jdou do levé nohy. Při delším stání a chození neúnosné. Paní dr. mě řekla, že jsem ve 41 letech stará a že v 50 letech bude hůř a že to mám rozcvičit. Přešla jsem jinam a tak stará nejsem a začali to se mnou řešit

K paní doktorce chodím pravedelně a jsem s její léčením spokojen. Naposledy mi pomohla doléčet kolaps, který se mi stal v Praza po promoci vnuka. Po vyšetřé ení v pražské neurologické klinice mi provedla ještě další kontrolu, takže po neurologické stránce jsem současně v pořádku. Také k ní chodí moje manželka, které loni nechala zjistit, že její bolesti způsobil nádor na mozkové pleně. Současně je ve stabilizována. Je připravena dále na odstranění karpálech rukou
Vladimír Macháček-8.6.2016

souhlasim s negativnim hodnocenim,chtela jsem vyplnit zadost o zdravotni pomucku a ona na me kricela az to slyseli v cekarne ,ze nema cas a ze nic sepisovat nebude jedine co mi predepsala byly vitaminy po vysetreni ktere vykazovalo tezke postizeni hornich a dolnich koncetin me pozvala na kontrolui za pul roku a at si koupim B12

Měla jsem po docela velké autonehodě otřes mozku,zlomeniny.. Po propuštění z nemocnice jsem musela začít preventivně navštěvovat neurolog.ambulanci. Tak jsem se dostala k paní doktorce. Vyšetření a následná péče mi přišla naprosto normální, stejná jako v FNHK. Uřčitě trochu osobnější přístup, ale srovnatelného rozsahu. Kontrolovala můj stav prvně po krátkých intervalech a tedkon je to jednou za půl roku, za rok..nemám žádné výhrady k její léčbě!!

Chodím na neurologii k paní doktorce s manželkou přibližně 2 roky. Moje problémy s hlavou a závratěmi nemá díky péči doktorky. Žena trpěla na bolest v bederní páteři, bolest už nepocituje, nebo jen občas ale mírně. Díky ní je náš zdravotní stav velmi dobrý a nemusíme se omezovat! účinky přišli po čase a zpětně vidím jak jsem udělali dobře, když jsme se dostali do její péče.

Paní doktorku,pokud jí lze tak brát nedoporučuji,musela jsem žádat o všechna vyšetření pro manžela,přišel s příznaky,které všude prezentují,jako výhřez ploténky a ona nevěděla co s ním má dělat,po 3měsících kdy se stav manžela neměnil,vystřelovala mu prudká bolest do pravé ruky až do konečku prstu mu řekla,že na to si musí zvyknout,požádala jsem o doporučení na neurochirurgii a bylo mě řečeno,že není potřeba a na operaci to není,dnes jsem manžela dostala po obvolávání na konzultaci do fakultní nemocnice ne neurochirurgii a zavěr??? NUTNÁ OPERACE VYHŘEZLÉ PLOTÉNKY S KOMPRESÍ KOŘENE.Toto měla poznat sama paní doktorka z nálezu z magnetické rezonance.Jediné co zvládne je napsat vám prášky,změřit tlak a pak jen výmluvy a výmluvy,Plnně souhlasím s nespokojenými pacienty

Moje maminka ( dáma v letech) chodí k paní doktorce řada let a jsem s její péči naprosto spokojené. Máma trpěla velkými bolestmi hlavy a po dlouhodobé léčbě u Mudr. potíže ustaly. Paní doktorka i sestřička jsou velmi ochotné , doporučuji!!