Privátní zubní ordinace specializovaná na ortodoncii
Antonínova 4465, Zlín

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Když mě někdy v roce 2009 paní doktorka řekla že potřebuju fixní rovnátka, nebyla jsem proti, jsem žena a chtěla jsem mít krásné rovné zuby. Tenkrát mi bylo sděleno, že rovnátka budu mít tak na 2 roky maximálně, protože mám pouze “špatný úhel zadních zubů” .. no ze 2 let se vyklubalo let 5...! O čekací době se snad ani bavit nebudu protože jsem věděla že ten den se do školy už nevrátím a to jsem šla na 9tou na ráno... na řadu jsem šla někdy kolem 13 hodiny -+ sestřička byla celé ty roky stejně nepříjemná, protivná a můžu s klidem říct že měla 100% nějaký mindrák. Doktorka byla příjemná, ale ta čekací doba a celkově přístup k léčbě mě natolik přesvědčil, že už bych k ní nikdy znovu nešla...

Umístění: Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Už nikd víc! Paní doktorka byl celkem mila ale zato sestricka vubec, arogantni namyslena pani... rovnatka mi nechala 8let! Po navsteve jine ortodoncie mi rekli ze jsem je mohla mit max 3 roky ... to nekonecne cekani v cekarne ( nekdy az 5hodin) bylo vazne “uzasne” pak prijdete na radu a ceka vas tam pani doktorka co vam spatne nalepi zamky a pak jeste za opravu musite platit, do toho neprijemna sestra a syn pani doktorky co se vas porad na neco vyprava i ldyz mate plnou pusu odsavacek, vaty atd.. opravdu spatna zkusenost, nedoporucuju

paní doktorka i sestřička jsou super. Jak každý říká že se dlouho čeká tak myslím že to není pravda. Kdo chce skvěle odvedenou práci tak si rád počká. Já všem můžu jen doporučit.

Umístění: Privátní zubní ordinace specializovaná na ortodoncii

Konečně jsem se po letech dokopala k tomu, abych zde napsala hodnocení paní zubařky a jejích služeb. Nejhorší zdravotnické zařízení, jaké jsem kdy navštívila. K paní zubařce jsem chodila několik let, v čekárně jsem vždy strávila několik (až 5!) hodin, nikdy se mi nikdo neomluvil za zpoždění, což mi přijde absolutně nepřijatelné. V ordinaci jsem ve výsledku strávila 10 minut (a to se vyplatí!). Návštěva vždy probíhala stejně - paní zubařka se usmívala, zeptala se, jak se máme a pekelně utáhla drát. Výsledkem po několikaleté léčbě fixním aparátem bylo to, že místo toho, aby mi uzavřela mezeru mezi molárem a premolárem, mi tím šíleným nepromyšleným utahováním drátu způsobila resopci kosti, a tím pádem i ústup dásně + dolní zuby mi "šly šejdrem". Po tom, co jsem doktorku několikrát upozornila, že se mi celá spodní dentice "svažuje" na stranu a ona mě odpálkovala s tím, že se mi to zdá, jsme se s rodiči rozhodli změnit lékaře. Kvůli neprofesionální "léčbě", které se mi od paní doktorky dostalo, jsem musela podstoupit několik operací. Bohužel defekt je tak závažný, že mi bylo doporučeno "dosypání kosti", což je operace nákladná, a po té další operace k překrytí defektu. Když se ohlédnu zpětně, velmi lituji, že mým rodičům byla tato lékařka doporučena (jinou zubní lékařkou). Pracuji jako dentální hygienistka a cítím se léčbou paní Šenovské velmi poškozena - jak po stránce finanční, tak po stránce zdravotní.

Paní doktorka je super, přijemná a poctivá. Co se týká sestry, tak opravdu je nepříjemná. Pořád mě jen poučovala a vystupovala arogantně. Vůbec mi to nebylo příjemné. Rovnátka mám už strašně dlouho a taky si myslím, že už to mohlo být dole. To, že jsem si několikrát stěžoval na problém, že něco nejde je naprosto nezajímá. Sestra mě ubezpečila, že jí to šlo bez problémů, tak nechápe jak to že mám já takový problém. Opravdu sestra je děs. A o čekací době ani nemluvím

Nikomu nedoporučuji. Sestřičku obtěžuje jakékoliv slovo s pacienty, přehazuje pořadí objednaných podle své vůle (v čekárně jsem si povídala s paní, která byla objednaná po mně a šla přede mnou). Čekací doba absolutně neuvěřitelná v rozmezí hodiny až čtyř. Doktorka je milá, ale to je tak všechno. Zuby jsem měla mít už dávno v pořádku a jenom léčbu protahují... Navíc se objednáte k pí. Šenovské a ošetřuje vás noname lékař, který tam s nimi je už nějakou dobu... S největší pravděpodobností pujdu jinam. Nepotřebuju, aby na mě byl někdo nepříjemný, že chodím zrovna k nim...

K této paní doktorce chodím už několikátým rokem. Do čekárny si už vždy beru minimálně dva časopisy, knížku atd. Před maturitou jsem si dokonce stihla v čekárně projít všech 25 otázek (čekala jsem cca 4hod.) Sestřička nepříjemná, nikdy neřekne milé slovo, po telefonu provoláte spoustu peněz než vám odpoví na jednu otázku. Doktorka mi nechala vytrhnout dva úplně zdravé zuby, rovnátka na pevno nosím už skoro sedmým rokem a nyní mi doktorka řekla, ať se zeptám svého zubaře, zda by mi šli uměle vyplnit mezery mezi těmi zuby, které vytrhla, že rovnátkami už mi to nestáhne....Nikomu nedoporučuji, několik hodin strávené v čekárně, doplácení spousty peněz a ještě nepříjemné jednání :(

Nejhorší v životě už nikdy. když jsem tam volala na objednání a ptala se kde to je tak mi sestřička práskla telefonem a byla nepříjemná. čekací doba to radši ani nezmiňuji. chtěla mi vytrhat stále zuby, naštěstí jsem našla doktora který by nikdy nic netrhal a je strašně příjemný. Paní doktorka trhá jenom zuby aby si ušetřila čas, jelikož ten zub vytrhnout je pro ni jednodušší řešení než se nad tím zamyslet.

Co se tyka cekani, tak se to za posledni dve me navstevy zlepšilo. Driv se dalo cekat i pul dne...Ale hodnotíme tu lekare, nemuzu mit jakekoliv namitky, zuby mam hezky srovnane, takze spokojenost. :-)

Zrovna dnes jsem čekala 4 hodiny. Normálně čekám 2-3 hodiny. Vůbec nikomu paní doktorku nedoporucuji. Sestricka naprosto neprijemná a neochotná. Doktorka je sice milá, ale strašně jí páchnou ruce (na kterých má vzdycky prstýnky a něco jako rukavice jí vůbec nic neříká)