Ordinace specialisty - ortodoncie
Ostrovského 3/253, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Je uplne nejlepsi, vse rekne narovinu, cenu (konecnou), komplikace, dobu lecby, postup a trvani. Vse dobre a jasne vysvetli. Je skvela! (Ale nikomu to nerikejte, pak tam bude chtit kazdy!).
Lecba probihala po celou dobu (nekolik let) kvalitnejsi. Dobra komunikace. Vsechny postupy fungovaly a zamecky drzely jak mely. Jsme nadseni a spokojeni.

Paní doktorku Procházkovou můžu jedině doporučit.Vystřídala jsem spoustu ortodontů,ale všichni měli nějaký problém s trháním zubů.Když jsem přišla za paní doktorkou,řekla,že mi žádné zuby nevytrhne a srovnala mi je.Jedině doooooooooooporučuji

Když jsem ve 12-ti rovnátka nechtěla, protože by se za ně styděla, promluvila se mnou jako rovný s rovným, kde mi vysvětlila možné následky, ale do ničeho mě nenutila. Když jsem se pak v 16-ti s pokorou vrátila, nedala vůbec najevo, že měla kdysi pravdu. Rovnátka jsem měla 3 roky. Vždy mi vše vysvětlila a když mě něco bolelo, bylo jen tím, že to tak prostě muselo být, ne proto, že by byla surová. Paní doktorku mohu všem jenom doporučit.

Paní doktorka je sice trochu svérázná, nicméně musím říct že jsem s ní spokojená. O tom že mi nevyrostly 2. trojky jsem se dozvěděla až poté co jsem v 17ti změnila zubaře, ač by tyto zuby měly být vyrostlé už ve 13ti. Dlouho jsem se rozhodovala (do 21 let) jestli mám k paní doktorce jít a s mojí vadou něco dělat. Když jsem se k ní objednala, poslal mě na rentgen a poté mi hned na začátku řekla co mě čeká. Nejdřív jsem se lekla toho co je přede mnou a řekla jsem si že už tam nepůjdu, ale pak se mi to rozleželo v hlavě a objednala jsem se. Vzhledem k mému věku na začátku léčby (21 let) vše trvalo déle než normálně. Vše dopadlo ale dobře, trojky jsou tam kde mají být a nikdo by až na chybějící 4ky nepoznal že bylo něco v nepořádku. Jsem ráda že jsem vše podstoupila. Paní doktorka je sice trochu "drsnější", ale nemůžu říct že bych u ní nějak trpěla bolestí. Pokud se mi stalo že mě něco zabolelo, dala jsem to lehce najevo a ona si pak dávala větší pozor. Ohledně zbytku lepidla po rovnátkách můžu říct že mi tam taky trochu zbylo, ale dala jsem na její radu že tam radši trochu necháme než zbytečně obrousit i sklovinu, během krátké doby se to lepidlo samo obrousilo a teď tam vůbec nic nemám - ani v diskuzi zmíněné prohlubně... Můžete od ní čekat že vám vše řekne hned na rovinu, nečekejte že vás bude chlácholit že to bude v pohodě když ví že to tak úplně v pohodě nebude, řekne vám i případné komplikace, takže víte do čeho jdete.

S paní doktorkou jsem velmi nespokojená, kdykoli od ní odcházím, nesu si s sebou i bolest pocházející buď od ostrého drátku, nedržícího "doplňku", či bolesti s neohleduplné manipulace. Většinou jsem musela vše reklamovat, jelikož to vypadávalo a neplnilo svoji funkci. Navržení vlastní varianty, či pronesení nespokojenosti je trestáno ještě větší agresí. Paní doktorku vážně nedoporučuji, člověk se musí podřídit a trpět, výsledek sice je, ale jiný než by chtěl.

Fixní rovnátka jsem měla ve 14, kdy mi tehdejší ortodontista řekl, že stačí vytrhnout jen jedna čtyřka a fixovat vršek, ačkoli moje ortodontická vada potřebovala srovnat i dolejšek. Podle toho to taky dopadlo. Posun středové linie horního patra, podkus, nesprávný skus. V 17 jsem přešla k paní doktorce. Došlo na vytržení dalších tří čtyřek, půlročním roztahování zubů kličkama, potom 2,5 roku fixy a nakonec famózní a krásný úsměv, srovnání středové linie a vyrovnání skusu. Paní doktorka léčbu vždy vysvětlila a vymluvila mi všechny obavy. Jsem moc ráda, že jsem tu léčbu podstoupila, i když přiznávám, že znova bych do toho rozhodně nešla, ale zase na druhou stranu snímacího aparátu na noc se už asi nikdy nezbavím a i po pěti letech od sundání fixů u mě dochází k určité recidivě. Je to však dáno závažností mé vady, nikoli špatným přístupem paní doktorky. Takže pokud někdo uvažujete o rovnátkách, rozhodně zavolejte do této ordinace, budete spokojeni.

Jsem velice spokojena s paní doktorkou. Léčí mou dceru a myslím si, že je to opravdu skvělá odbornice. Po předchozích zkušenostech, kdy jsme neuspsěli v jiných ortodontických ordinacích, protože se paní doktorky bály dceru léčit, (má složitější vadu) mohu jedině doporučit.

Výborná odbornice, léčí moje všechny 3 děti, vždy ochotně vysvětlí léčbu, jsem moc spokojená.

C

skvela ortodontistka