Doležalova 1021, Praha

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Dcera chodila k p. doktorce zhruba ve svých 12ti letech. Paní doktorka byla vždy velmi odměřená, nepříjemná, při ošetřování až hrubá. Léčba byla neúčinná, dnes, kdy je jí 24 let musí podstupovat náročnou ortodontickou léčbu, protože ta v dětství byla prováděna špatně-zbytečně vytržené 4 zuby, čímž se oblouk horního patra hodně zúžil, horní a dolní zuby nejdou správně proti sobě, špatný skus. Zbytečná, nepříjemná, ale i nákladná léčba kvůli chybné léčbě v dětství. Rozhodně každého před touto lékařkou varuji, bohužel špatná léčba se může projevit až v dospělosti.

Nechápu negativní komentáře paní doktorka je velmi příjemná a každý krok do detailu vysvětlí.Rovnátka jsou mírně bolestivá věc a bez bolesti to prostě nejde.Rovnátka mám 4 měsíce a zuby se rovnají velmi rychle.

Zatím jsem s paní doktorkou Moravcovou velmi spokojen.

STRAŠNÁ. Nejhorší co nás kdy mohlo potkat. K pí. doktorce jsme chodily s dcerou tak deset let. Je pravda, že dceři vyléčila skus a srovnala vrchní patro, ale když jsem podotkla, že by to chtělo srovnat i spodní, tak mi bylo řečeno, že se to srovná samo (ha, ha). A pak nás jednou z ničeho nic vyhodila, že už její péči nepotřebujeme. U ní to bylo vždy jak na houpačce. Jednou byla milá a kamarádská, podruhé jak zlá. Zřejmě podle toho jak se vyspala. A sestra to samé. Dcera je dnes dospělá, patro se samozřejmě nesrovnalo a tak si to nechává rovnat až teď. DOPORUČUJI pouze masochistům!

Otřesný přístup k pacientovi, několikahodinové čekání v čekárně, velmi nepříjemná sestra, bolestivé ošetření a výsledek nic moc.
Sem už nevkročím a ostatním doporučuji se této ortodoncii vyhnout obloukem.

Naprosto totálně příšerné, docházel jsem k "paní doktorce" snad 8 let s tím, že mi vypadla mléčná "dvojka" a druhá nebyla založená, 8 let mi vytvářela mezeru pro implantát, a ve 20 letech mi Implantolog s klidem řekne že do tehlé "dírky" se to nemúže vejít a posíla mě znovu na rovnátka tentokrát jinam.
Nepočítám arogantní chování, ani hodinové sezení v čekárně.
Za těch 8 let jsem vystřídal dvoje nasazovací rovnátka jedny rovnátka napevno a potom ještě jendy nasazovací... Vskutku dobrá ivnestice....
Víc než vřele nedoporučuji !!!

Jako dítě jsem k této paní doktorce chodila na rovnátka a mám na to jen špatné vzpomínky. Paní doktorky jsem se bála, jelikož byla velmi nepříjemná, skoro pokaždé mi nadávala a její zákroky byly bolestivé. NEDOPORUČUJI.

tahle ordinace je nejhorší na světě, takové dvě báby nepříjemné a urážlivé, které si myslí že jsou bůchví kdo?
když jste objednaný tak tam čekáte minimálně 1,5 hodiny a ste ve vnitř opravdu pouhých 5 minut. pořád si ůčtuje nějáké poplatky, prostě je zazobaná. a stejeně vám vůbec nepomůže, měl jsem rovnátka na pevno 3 roky a pak ještě vyndavací, nosil jsem je pečlivě, tak jak mi řikala a stejně se mi ty zuby zase rozjeli

Také nedoporučuji. Neprofesionální jednání jak od doktorky tak od sestřičky, obě jsou už od pohledu nesympatická a chováním to potvrzují.

Omlouvám se pani doktorce, za to co sem o ní napsala. Neměla jsem objektivní názor, ted už to vidím jinak....

Pani doktorka je velice nepříjemná a hrabe si jen do kapsy, za to že jsem u ní registrovaná musím platit více než 3000 za rok, za to že k ní jdu na kontrolu další peníze, za každou blbost si účtuje peníze. Sestřička je taky velice nepříjmná a sprostá, minule mi vynadala, že sem neřekla, že se mi uvolnil kroužek..já to ani nepounala že se mi hnul o kousek a ona hned že se to musí opravit a hned si naúčtovala další prachy... Na to že tam čekám cca 2 hodiny a jsem objednaná a pak tam sem 5 minut a ona za to zkásne bůhví kolik...